Çözüldü GM 8 Fastboot takılı kaldım

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
adlı MIUI 11 stabil rom paylaşılan olan 1 ay önce rom kurdum açıldı herhangi sıkıntı çıkmadı 3 gün sonra değişiklik yapmak için telefon yeniden başlatıp mi yazısı kalıyor. hata ilgili bildirmek için telegram üzerine mesajlar yollandım fakat cevaplar gelmedi. Tekrar MIUI rom kurdum 2 gün sonra gece pil bittiği için telefon kapandı. sabah uyanıp telefon baktım mi yazısı kalıyor. tekrar MIUI 11 ROM kurdum. Hiç Root işlemler yapmadan bile mi yazısı kaldı 1 aydır sorunu devam ediyor o yüzden memnun değilim orjinal stock rom kurmayı çalışırken başarılı diye söyledi otomatik yeniden başlatıp fastboot modu giriyor. 3 defa kurdum fakat fastboot modu giriyor recovery modu geçmek için tuşları yaptım hep fastboot modu giriyor bende miui 11 rom pişman oldum kesinlikle tavsiye etmiyorum 1 aydır cevap yok ilgilenmiyor diye herhalde valla sinirledim yardım edecek varmı?

Çözümü:
Sorunu çözdüm. Edl modunda stock rom kurarak sorunu çözüyor

Son düzenleme:

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Yanlış rom kurduğunuzu düşünüyorum cihazınızın detayları nedir tek sim mi, çift mi tamamen bir detay verin

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Yanlış rom kurduğunuzu düşünüyorum cihazınızın detayları nedir tek sim mi, çift mi tamamen bir detay verin
GM 8 single - tek sim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fastboot modu üzerine twrp flashlamak için komut yazdım hata veriyor:
Kod:
C:\pie\twrp aralık 2019>fastboot flash recovery twrp.img
target reported max download size of 535822336 bytes
sending 'recovery' (47894 KB)...
OKAY [  1.510s]
writing 'recovery'...
FAILED (remote: partition table doesn't exist)
finished. total time: 1.515s

boot flash yaptım yine hata veriyor FAILED (remote: partition table doesn't exist)
yardım edin

Son düzenleme:
Oyla:

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
GM 8 single - tek sim

fastboot modu üzerine twrp flashlamak için komut yazdım hata veriyor:
Kod:
C:\pie\twrp aralık 2019>fastboot flash recovery twrp.img
target reported max download size of 535822336 bytes
sending 'recovery' (47894 KB)...
OKAY [  1.510s]
writing 'recovery'...
FAILED (remote: partition table doesn't exist)
finished. total time: 1.515s

boot flash yaptım yine hata veriyor FAILED (remote: partition table doesn't exist)
yardım edin
Fastboot modunda stock rom kuracaksınız bu şekilde denediniz mi?Twrp üzerinden denemişsiniz bütün yöntemleri doğru anladiysam şuanda da twrpde gittiği için onu kurmaya çalışıyorsunuz değil mi?

Özelden attığım sitede ki adımları takip ederek cihazi fastboot moduna alip romu yükleyin tüm adımlari dikkatlice okuyun, ek olarak driverler doğru mu kontrol edin çok fazla deneme yaptığınız için her konuda ki driveri indirip kurmuş olduğunuzu tahmin ediyorum o yüzden birbirleriyle çakırsa fastboot modunda portu görmez

Son düzenleme:
Oyla:

emre060606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
GM8
Konular
0
adlı MIUI 11 stabil rom paylaşılan olan 1 ay önce rom kurdum açıldı herhangi sıkıntı çıkmadı 3 gün sonra değişiklik yapmak için telefon yeniden başlatıp mi yazısı kalıyor. hata ilgili bildirmek için telegram üzerine mesajlar yollandım fakat cevaplar gelmedi. Tekrar MIUI rom kurdum 2 gün sonra gece pil bittiği için telefon kapandı. sabah uyanıp telefon baktım mi yazısı kalıyor. tekrar MIUI 11 ROM kurdum. Hiç Root işlemler yapmadan bile mi yazısı kaldı 1 aydır sorunu devam ediyor o yüzden memnun değilim orjinal stock rom kurmayı çalışırken başarılı diye söyledi otomatik yeniden başlatıp fastboot modu giriyor. 3 defa kurdum fakat fastboot modu giriyor recovery modu geçmek için tuşları yaptım hep fastboot modu giriyor bende miui 11 rom pişman oldum kesinlikle tavsiye etmiyorum 1 aydır cevap yok ilgilenmiyor diye herhalde valla sinirledim yardım edecek varmı?
aynı sorun şuan bende de var telefon fastboot ekranında takılı kaldı kesinlikle hiçbir şekilde açılmıyor . yardım ederseniz sevinirim.

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
aynı sorun şuan bende de var telefon fastboot ekranında takılı kaldı kesinlikle hiçbir şekilde açılmıyor . yardım ederseniz sevinirim.
Sorunu çözdüm. Edl modunda stock rom kurarak sorunu çözüyor

Oyla:
Üst Alt