Yardım Globaldan euya geçis

KARAKALEM

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Mi band 3
Konular
30
Merhaba Xiaomi hayranları
Benim cihazım mi9t eu rom ve miroom çok rastladım global roomdan çok daha iyi ve batarya konusunda da faydaları Varmış, peki miroom ve eu arasında ne var farklar var
Ve globaldan eu geçişinde yardımcı olacak bir metin yada video varmı

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
20
garantiyi hiç kafanıza takmayın...yazılım yönünden bir cokme vs gibi durumda zaten forumda her türlü bilgi ve yardımcı olacak kişi var...Öte yandan telefonu olduda düşürdünüz ekranı kırıldı zaten garanti bunu size mal edecek...Ben garantili telefonumu aldıgımın 2. ayında bootloader i actım direk eu rom kurdum...Ondan sonra türlü türlü romlarda gezdim..Hem istediginde tekrar bootloaderı kilitleyebilirsin orjinal global rom a donebilirsin..Cok zor işlemler degil..Biraz dikkat ve arastırma Yes~~
Hocam servisler daha önce işlem yapılıp yapılmadığını anlayabiliyor sanırım. Ülkemizde servisler kusur ne bulsak da kullanıcı hatası desek diye en ufak detayına kadar inceliyor. Eminim ki cihaz kendi kendine bozuldu, kapandı v.s birsey olsa bunu koz olarak önümüze sunacaklardır. Tek tereddüt yaşadığım konu bu yoksa şimdiye çoktan yükleme yapmıştım. :)

Oyla:

225225

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi 9t
Konular
16
Hocam servisler daha önce işlem yapılıp yapılmadığını anlayabiliyor sanırım. Ülkemizde servisler kusur ne bulsak da kullanıcı hatası desek diye en ufak detayına kadar inceliyor. Eminim ki cihaz kendi kendine bozuldu, kapandı v.s birsey olsa bunu koz olarak önümüze sunacaklardır. Tek tereddüt yaşadığım konu bu yoksa şimdiye çoktan yükleme yapmıştım. :)
Evet benimde korkum bu alakasız bir şeyde bile onu bahane etmeleri.

Oyla:

KARAKALEM

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Mi band 3
Konular
30
Garantisiz olmasa 1 saniye bile durmam aslında ama garantiyi yakmak istemiyorum bir yandan diyorum ki garantiye nasıl ihtiyacım olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI 12 de misiniz 11 de mi?
mıuı 11
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

KARAKALEM
Bir şey merak ettim, şuan eu romdayım peki 19 Mayıs ta dağıtılacak olan mıuı 12 güncellemesi oradan gelecek mi yoksa kendimmi manuel kurmam gerekecek şimdiden teşekkürler

Oyla:

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1

Korkmanızı gerektirecek birşey yok..Ancak şöyle bir durum var eu vs romlar bir yonden iyidir, seridir ancakkkk..Sizi uzaya cıkarmazlar :) Telefonun gücü belli yapacakları belli emin olun o kadar rom gezdikten sonra huzuru yine global de buluyorsunuz...Ama o macerayı yasamanızı isterim...Ancak telefondan memnunsanız bence hiç macera aramayın

ten XiaomiADBFastbootTools adlı programı indirin telefonda fazlalıkları silin telefon çok rahatlayacak emin olun..Bunun dısında baska bişeye gerek yok.Emin olun eu romlar vs ler aynen bu sekilde sistemdeki fazlalıkları atarak olusturuyolar baska bişey degil...

SEVGILER...

Oyla:

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
20
Korkmanızı gerektirecek birşey yok..Ancak şöyle bir durum var eu vs romlar bir yonden iyidir, seridir ancakkkk..Sizi uzaya cıkarmazlar :) Telefonun gücü belli yapacakları belli emin olun o kadar rom gezdikten sonra huzuru yine global de buluyorsunuz...Ama o macerayı yasamanızı isterim...Ancak telefondan memnunsanız bence hiç macera aramayın

ten XiaomiADBFastbootTools adlı programı indirin telefonda fazlalıkları silin telefon çok rahatlayacak emin olun..Bunun dısında baska bişeye gerek yok.Emin olun eu romlar vs ler aynen bu sekilde sistemdeki fazlalıkları atarak olusturuyolar baska bişey degil...

SEVGILER...
Hocam rom yükleme konusunda bir korkum yok daha önceki telefonumda EU rom kullandım. Kaldı ki Android yokken Windows Mobile dan gelen bir nesilim. O cihazlara da az kurulum yapmadım. Android e de HTC Desire da Gingerbread Custom Rom yükleyip kullandım. Bu konularda tecrübem çok. Demek istediğim Rom yüklemekden bir arıza kaynaklanacagını da düşünmüyorum, farklı bir sebepten arıza oluştuğunda Rom yüklenmis olmasini bahane etmeleri. :)

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt