Anket Global vs Eu

Global vs Eu

• Global rom

Oy: 18 29,5%
  • Xiaomi.eu

Oy: 33 54,1%
  • Revos

Oy: 5 8,2%
  • Xiaomi.eu Beta

Oy: 11 18,0%

• Kullanılan toplam oy
    61

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Global gelen cihaza direkt EU kurdum hocam, siz düşünün :)

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
EU romu da Beta kullanma tarafındayım.Sorunlar çözümüne daha erken kavuşuyor.Beta adı üstünde deneme sürümü, elbette sorunlu olma ihtimali var ama en geç bir iki haftada düzeltiliyor.
.
Bende önümüzdeki bahar ayında 5G li bir telefona geçmek istiyorum. Fikirlerinizi paylaşırsanız iyi olur benim için de...
(biraz konu dışına çıktım kusura bakmayın)
Hocam, Benim fikrim, önümüzdeki yıl için 5G bir cihaza geçmenin, daha fazla para ödemekten başka bir artısı olmayacak.Operatörler 5G ye geçmeden sizin cihazınız 5G olsa ne olacak. 5G nesnelerin interneti olarak nitelendiriliyor. Okuduklarıma bakınca, salt telefon kullanıcısı için devrim niteliğinde bir yenilikte olmayacağı söyleniyor.

nacagu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 8
Konular
4
EU romu da Beta kullanma tarafındayım.Sorunlar çözümüne daha erken kavuşuyor.Beta adı üstünde deneme sürümü, elbette sorunlu olma ihtimali var ama en geç bir iki haftada düzeltiliyor.
.

Hocam, Benim fikrim, önümüzdeki yıl için 5G bir cihaza geçmenin, daha fazla para ödemekten başka bir artısı olmayacak.Operatörler 5G ye geçmeden sizin cihazınız 5G olsa ne olacak. 5G nesnelerin interneti olarak nitelendiriliyor. Okuduklarıma bakınca, salt telefon kullanıcısı için devrim niteliğinde bir yenilikte olmayacağı söyleniyor.
öyle haklısın. Türkiye için 2020 sonu deniyordu.

Üst Alt