Soru Global telefona çin romu yüklemek

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Merhaba,redmi note 10 pro Max hindistan modeli bir telefonum var buna çin romu kurabilir miyim? Cihazı brick eder mi? Herhangi bir sorun olur mu? Google play ve Türkçe dil desteği yok bunu biliyorum redmi note 10 pro için çin romu var iki telefona da aynı rom uyduğu için,kurulabildiği için sorayım dedim

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhaba,redmi note 10 pro Max hindistan modeli bir telefonum var buna çin romu kurabilir miyim? Cihazı brick eder mi? Herhangi bir sorun olur mu? Google play ve Türkçe dil desteği yok bunu biliyorum redmi note 10 pro için çin romu var iki telefona da aynı rom uyduğu için,kurulabildiği için sorayım dedim
Boot kilidiniz açıksa romlar arası geçiş yapabilirsiniz. Redmi Note 10 Pro ve Pro Max sweetin koda adı ile geçiyor. Aşağıdaki konusundan destek alabilirsiniz.

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boot kilidiniz açıksa romlar arası geçiş yapabilirsiniz. Redmi Note 10 Pro ve Pro Max sweetin koda adı ile geçiyor. Aşağıdaki konusundan destek alabilirsiniz.
boot kilidim açık daha önce çok rom değiştim,oneos,miui eu,gsm rom,pixel rom,ama acaba global cihaza çin romu atarsam hard brick olur mu diye merak ettim öyle söylemler duymuştum

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
boot kilidim açık daha önce çok rom değiştim,oneos,miui eu,gsm rom,pixel rom,ama acaba global cihaza çin romu atarsam hard brick olur mu diye merak ettim öyle söylemler duymuştum
O konuda yardımcı olamam ancak aşağıdaki programı bir deneyin, cihazınız için önerilen romları onunla direk yükleme yapabiliyorsunuz. Eğer orada global rom görüyorsanız yüklenebilir demektir.

Canny1913

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Canny
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
2
Varyantlar arasında fark yoksa yükleyebilirsiniz. Mesela RN8P'da Hint varyantına Global yükleyince brick oluyordu (Birinde NFC varken diğerinde olmaması sebebiyle)

Üst Alt