Rom Global Stabil (Kararlı) Miui v9.0.1.0 NCAMIEI (Mi 6)

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Mi 6
Fastboot 1961M

Recovery 1498M
Merhaba hocam bişey soracam.geçen dün manuel miui 9 kararlı rom kurmak istedim.miui pro nun üstüne kuracaktım twrp ye girdim 4 wipe yapıp install dedim romu başarıyla yükledim ama yükledikten sonra twrp ekranında no os installed diye bi yazı çıktı. O yazıyı yoksayıp system reboot dedim ve telefon twrp-mi logo döngüsüne girdi sonra bi şekilde eu rom yükledim onu kullanıyorum.döngüdeyken twrp ye girince de resimdeki ekran çıkıyordu. Bu konuda yardımcı olabilirmisin hocam

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

firatsof

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
Merhaba hocam bişey soracam.geçen dün manuel miui 9 kararlı rom kurmak istedim.miui pro nun üstüne kuracaktım twrp ye girdim 4 wipe yapıp install dedim romu başarıyla yükledim ama yükledikten sonra twrp ekranında no os installed diye bi yazı çıktı. O yazıyı yoksayıp system reboot dedim ve telefon twrp-mi logo döngüsüne girdi sonra bi şekilde eu rom yükledim onu kullanıyorum.döngüdeyken twrp ye girince de resimdeki ekran çıkıyordu. Bu konuda yardımcı olabilirmisin hocam

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yazılım dosyasını telefonun hafızasına at ya da varsa tekrar kur, sonra telefonunda root recovery dosyasını çalıştır zip olanını. Olmazsa orjinal recoverye dönüş yap adb ile

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Yazılım dosyasını telefonun hafızasına at ya da varsa tekrar kur, sonra telefonunda root recovery dosyasını çalıştır zip olanını. Olmazsa orjinal recoverye dönüş yap adb ile

Hocam dosya zaten telin hafızasındaydı,bende pc yok o yüzden twrp ile halletmek istedim işi.y0kleme de başarılı ama sonra döngü işte.olay zaten "no os installed" le başladı.y0kleme yaptıktan sonra bu yazı çıktı.reboot system deyince döngüye girdi

firatsof

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
Hocam dosya zaten telin hafızasındaydı,bende pc yok o yüzden twrp ile halletmek istedim işi.y0kleme de başarılı ama sonra döngü işte
Peki superuser dosyan var mı telefonunun hafızasında ya da eski yazılım yedeği falan twrp ile alınmış

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Peki superuser dosyan var mı telefonunun hafızasında ya da eski yazılım yedeği falan twrp ile alınmış

Hocam herşey var telde.supersu 2.79 var 2.82 var.birkaç rom var

Üst Alt