Rom Global rom'dan Mi room'a geçeceğim hangi sürümü yüklemeliyim?

onyony

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ony
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Merhaba. Yaklaşık 1 ay önce cihazı satın aldım şuan içerisinde 12.0.3 global rom mevcut. forumu didik didik ettikten sonra ilk denememi miroom'la yapmaya karar verdim, ama hangi sürümü yüklemem gerektiğini bilmiyorum. 11.3 yazan da var 21.3 yazan da. baya bir rom var. hangi mi room sürümünü seçmeliyim?

umarım eu rom yerine mi room seçerek hata yapmıyorumdur :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba. Yaklaşık 1 ay önce cihazı satın aldım şuan içerisinde 12.0.3 global rom mevcut. forumu didik didik ettikten sonra ilk denememi miroom'la yapmaya karar verdim, ama hangi sürümü yüklemem gerektiğini bilmiyorum. 11.3 yazan da var 21.3 yazan da. baya bir rom var. hangi mi room sürümünü seçmeliyim?

MiRoom güncelleme almıyor proje durduruldu bunu göz önünde bulundurun pil+performans en iyisi miroom 20.3.26 tecrübe ile sabit Yes~~ handshake~~

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
MiRoom güncelleme almıyor proje durduruldu bunu göz önünde bulundurun pil+performans en iyisi miroom 20.3.26 tecrübe ile sabit Yes~~ handshake~~
Evet bu sürüm çok övülüyor.

Ben miui tabanlı olarak xiaomi.eu daha iyidir diye düşünüyorum.

onyony

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ony
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
strex bey çok hızlısınız valla sizin mesajlarınızı okuyarak geldim açtım bu konuyu, cevabı yine sizden aldım :) çok teşekkür ederim indiriyorum şimdi

+++ hazır sizi yakalamışken şunu sorayım, xiaomitool ile sorunsuz halledebilir miyim bu işlemi? yoksa twrp vs kurma gerekir mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kusura bakmayın çok soru oldu ama siz anlık bu rom'u mu kullanıyorsunuz? :)

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
strex bey çok hızlısınız valla sizin mesajlarınızı okuyarak geldim açtım bu konuyu, cevabı yine sizden aldım :) çok teşekkür ederim indiriyorum şimdi

+++ hazır sizi yakalamışken şunu sorayım, xiaomitool ile sorunsuz halledebilir miyim bu işlemi? yoksa twrp vs kurma gerekir mi
kusura bakmayın çok soru oldu ama siz anlık bu rom'u mu kullanıyorsunuz? :)
Estağfurullah hocam ben eu stabil 12.0.3.0 kullanıyorum güncel olduğu için ama pil+performans önerdiğim rom daha iyi
ayrıca xiaomi.eu ya da miroom gibi custom romları kurabilmek için twrp şart xiaomi tool da twrp kurarak yapıyor,manuel yapmanızı tavsiye ederim

onyony

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ony
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
telefonu kitledim :D şimdi tekrar global kuruyorum, 2.de başarırım umarım. tavsiye edebileceğiniz bir rehber varsa çok memnun olurum

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
Bende globaldeydim sonra eu roma geçtim daha sonra miroom 20.3.26 ya geçdim.Bu rom çok iyi pil özellikle harika performansta öyle tabi ben ryzen kernel ile kullnaıyorum ama stock kernelide iyi. Aosp olarak arrow denedim kısa süre seri güzel bir romdu oda.

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular