Yardım Global romda cihaz sertifikalı değil

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Arkadaşlar selamlar uzun zamandır eu beta kullaniyordum bugun telefonu satacagimdan dolayi mi flash tool ile global stabile geçtim. Ancak google play sertifikalı değil yaziyor ve bircok uygulama markette gözükmüyor. Root ve twrp atmadan bir yontem varmı? Cihazi satacagimdan dolayi rootsuz olmasi sart.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Arkadaşlar selamlar uzun zamandır eu beta kullaniyordum bugun telefonu satacagimdan dolayi mi flash tool ile global stabile geçtim. Ancak google play sertifikalı değil yaziyor ve bircok uygulama markette gözükmüyor. Root ve twrp atmadan bir yontem varmı? Cihazi satacagimdan dolayi rootsuz olmasi sart.
Bootloader kapatmak

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Hocam cihazi mi flash tool ile kilitlemeye calistim ama brick oldu. Cozum buysa olmadi garantiye gonderdim bunun icin

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Hocam cihazi mi flash tool ile kilitlemeye calistim ama brick oldu. Cozum buysa olmadi garantiye gonderdim bunun icin
O zaman cihaz çin romlu olur o zaman global için açılması lazım yine aynı şey çünkü global versiyon cihaza romu atıp kilitlerseniz brick olur
Çin versiyon cihaza global rom atıp kilitlerseniz de brick olurs

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
O zaman cihaz çin romlu olur o zaman global için açılması lazım yine aynı şey çünkü global versiyon cihaza romu atıp kilitlerseniz brick olur
Çin versiyon cihaza global rom atıp kilitlerseniz de brick olurs
Hocam cepporttan aldim global dediler global romu atıp kitledim brick oldu.... Herkes farkli bisey diyor

Oyla:
Üst Alt