Yardım Global Rom yükleme sorunu

Melih-34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Mi8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10.0.11.0 stable
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar, Çin’den bir arkadaşım vasıtası ile Mi8 getirdim. Miui den global rom indirdim ancak kurulum yapılamıyor. Cihazdaki kurulu miui 10.0.11.0/Stanley. Kurmaya çalıştığım ise 10.0.2.0 dur. Aldığım hata ise; Can’t verify update . Sorry, flash older version is not allowed. Bu sorunu nasıl çözüp yükleme yapabiliriz?

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Merhabalar, Çin’den bir arkadaşım vasıtası ile Mi8 getirdim. Miui den global rom indirdim ancak kurulum yapılamıyor. Cihazdaki kurulu miui 10.0.11.0/Stanley. Kurmaya çalıştığım ise 10.0.2.0 dur. Aldığım hata ise; Can’t verify update . Sorry, flash older version is not allowed. Bu sorunu nasıl çözüp yükleme yapabiliriz?
Öncelikle BL kilidinin açılmış olması gerekiyor, sonrasında temiz kurulumla global rom yüklemeniz gerekli anladıgım kadarıyla siz telefonun içindeki güncelleyiciden kurmaya çalışıyorsunuz

Oyla:

Melih-34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Mi8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle BL kilidinin açılmış olması gerekiyor, sonrasında temiz kurulumla global rom yüklemeniz gerekli anladıgım kadarıyla siz telefonun içindeki güncelleyiciden kurmaya çalışıyorsunuz
BL kilidini açtım, dediğiniz gibi telefon üzerinden yüklemeye çalışıyorum. Bunun dışında sorunsuz yükleyebileceğim ve sıkıntı çıkarmayan bir yöntem var mıdır?

Oyla:

Melih-34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Mi8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Bilgi için teşekkürler, bu adımı uygulamak için PC gerekli midir? Telefon üzerinden yapılabilir mi?
pc gerekli telefondan yapamazsınız, fastboot yapacaksınız telefonu fastboot modla ilgilide forumda biraz araştırma yaparsanız bilgi edinirsiniz.

BL kilidini asla kapatmayın telefon brick olur

Oyla:
Üst Alt