Yardım Global rom a geçiş

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Migrostan aldığım mi 8 telefonum sanırsam Rus romunda globale geçmek için guncelleyici üzerinden dosyayı indirip yüklemem de bir sıkıntı olur mu MIUI sürümü 9.5.14.0 OEARUFA

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hayir en kötü telefon da ki updater ile yüklemeyi deneyin bi problem olmayacaktir belki Rus rom un dan global rom a geçiş vardır denemediğim için bilmiyorum zaten yükleme izni yoksa uyarı verecektir cihaz yüklenmiyor diye

Oyla:

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Hayir en kötü telefon da ki updater ile yüklemeyi deneyin bi problem olmayacaktir belki Rus rom un dan global rom a geçiş vardır denemediğim için bilmiyorum zaten yükleme izni yoksa uyarı verecektir cihaz yüklenmiyor diye
sitedeki global sürümü indirip guncelleyiciden yüklemeye calisicam inşaallah becerebilirim

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
sitedeki global sürümü indirip guncelleyiciden yüklemeye calisicam inşaallah becerebilirim
zip dosyasını indirip güncelleyici uygulamasından seç diyeceksiniz bu kadar belki sil ve güncelle komutu ile yükleyebilir bu yüzden yedek almayı unutmayın sonucu da burdan yazın ki diğer arkadaşta faydalansın.

Oyla:

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
zip dosyasını indirip güncelleyici uygulamasından seç diyeceksiniz bu kadar belki sil ve güncelle komutu ile yükleyebilir bu yüzden yedek almayı unutmayın sonucu da burdan yazın ki diğer arkadaşta faydalansın.
Maalesef dediğiniz gibi olmadı güncelleme doğrulanamiyor hatası verdi

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Maalesef dediğiniz gibi olmadı güncelleme doğrulanamiyor hatası verdi
siz bootloader unlok başurusu yapın 15 güne kilit açılıyor daha sonra global rom u temiz bir biçimde flashlarız. Yapamazsanız 15 gün sonra yazın bana

Oyla:

Goldact

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
7
siz bootloader unlok başurusu yapın 15 güne kilit açılıyor daha sonra global rom u temiz bir biçimde flashlarız. Yapamazsanız 15 gün sonra yazın bana
Telefonumu yeniden başlat dediğimde acilista unlocked yazıyor bootloader kilidi açık saniyorum

Oyla:

tahacelik21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi8
Konular
0
bu global romu zip olarak cihaza indirip guncelleme merkezinden guncelleme paketini secten yapamiyozmu ben yapmaya calisiyom sorry,flash older version is not allowed hatasi veriyo. BL kilidi acik

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
bu global romu zip olarak cihaza indirip guncelleme merkezinden guncelleme paketini secten yapamiyozmu ben yapmaya calisiyom sorry,flash older version is not allowed hatasi veriyo. BL kilidi acik
hayır yapamıyorsunuz. Gördüğünüz gibi hata vermiş. bl kilidi açıksa mi flash uygulaması ile bilgisayardan yüklemeniz gerek

Oyla:
Üst Alt