Yardım global olmayan xiaomi 14 telefon almak

Yasinekici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 9 se
Meslek
laborant
Konular
1
arkadaşlar merhaba.
global olmayan xiaomi14 alsam dil ve başka konularda ne gibi sıkıntılar yaşayabilirim. dil desteği zaman içinde gelecek güncellemelerle alınabilir mi?
bilglendirirseniz sevinirim.

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
arkadaşlar merhaba.
global olmayan xiaomi14 alsam dil ve başka konularda ne gibi sıkıntılar yaşayabilirim. dil desteği zaman içinde gelecek güncellemelerle alınabilir mi?
Global lansman yapıldıktan sonra offical olan romlar internete düşer ardından bootloader kilidinizi açıksa telefonunuza mi flash programı ile istediğiniz romu yükleyebilirsiniz tavsiyem Xiaomi 14 alacaksanız lansman yapıldıktan sonra global versiyonu almanız şebeke konusunda çin versiyonu band 20 olmadığı için zayıf kalıyor.

Yasinekici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 9 se
Meslek
laborant
Konular
1
Global lansman yapıldıktan sonra offical olan romlar internete düşer ardından bootloader kilidinizi açıksa telefonunuza mi flash programı ile istediğiniz romu yükleyebilirsiniz tavsiyem Xiaomi 14 alacaksanız lansman yapıldıktan sonra global versiyonu almanız şebeke konusunda çin versiyonu band 20 olmadığı için zayıf kalıyor.
teşekkür ederim kardeşim. o zaman bekleyeceğiz.

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
teşekkür ederim kardeşim. o zaman bekleyeceğiz.
Xiaomi 14 ve 14 pronun direnç kaydı çıkmış direnç işlemi yaptırmayı düşünüyor iseniz işin ehli birine yaptırın yaparken bozuyor ve mesuliyet almıyorlar problem yaşayan çok insan oldu işlem yaptırırken istediğiniz romu belirtin yükleme işlemini gerçekleştirirler zaten iki işi bir arada halledebilirsiniz.

f2propoco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
Bende çin sürümü xiaomi 14 almayı düşünüyorum bl kilidi mevzusu sorunu var simdilik gördüğüm kadarıyla çin hesabı istiyor ve direnç kaydı henüz çıkmadı diye biliyorum.

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Bende çin sürümü xiaomi 14 almayı düşünüyorum bl kilidi mevzusu sorunu var simdilik gördüğüm kadarıyla çin hesabı istiyor ve direnç kaydı henüz çıkmadı diye biliyorum.
Bu linkten direnç işlemi yapılabilen telefonlara bakabilirsiniz sağ tarafında bulunan açıklamalarında yazıyor.

f2propoco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
woaaaaa iyiymiş gerçekten hallolduysa ben bu siteden bakmıştım .O zaman alayım bende ya fiyatlar düşerse birazcık daha

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
woaaaaa iyiymiş gerçekten hallolduysa ben bu siteden bakmıştım .O zaman alayım bende ya fiyatlar düşerse birazcık daha

İmkanınız varsa şimdi alın yada yerel seçimlere yakın bir zamanda dovizde düşüş olursa alın aksi takdirde daha pahalı almanız muhtemel dolar kuru daha da artabilir.

f2propoco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
zaten telefon alacağım parayı dolarda tutuyorum hocamda 800-850 dolar bantlarına satıyorlar suan minimum 12-256 modelini çin pazarına 588 dolardan çıktı daha kilit açmasınada 30 40 dolar civarı istendiğini öğrendim.

CoderZ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CoderZ
Cihazım
note 12 pro 5g
Konular
1
arkadaşlar merhaba.
dil desteğinden cok global avrupa cihazı almazsan ban20 eksıgınden dolayı sebeke cekım konusunda da sorun yasarsın

Üst Alt