Soru Global Note 8 Pro Android 10 Güncellemesi Geldimi?

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Açılmış bi konu varsa affola :) Lakin merak halindeyim,Güncelleme yayınlandı diye haberler okuyalı 1 hafta olucak, Eu cihazlara gelmiş sanırsam,Ben cihazımı teknosadan evofone garantili aldım,Ama hergün kontrol etmeme rağmen hala android 10 güncellemesi gelmedi,Global cihaz kullanıp android 10 alanlar varmı? Yada neden bukadar geç alıyor global cihazlar ?

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
IPS LCD ekranlarda karanlık mod ne kadar etki ediyor ki? Pek bilgim yok
Bir faydası olucağını sanmıyorum hocam,Karanlıkta olsa gene her pixel yanıyor, sadece beyaz yanmasıyla siyah yanmasının harcadığı enerji miktarı farklı olursa yarar,ki onunda farklı olucağını sanmıyorum, aktif bir şekilde normalde kullandım,karanlık moddada,ekran süremde herhangi bir değişiklik olmadı

Oyla:

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
42
grafik tasarımcıyım çektiğim her resimi pro modunu kullanarak çekiyorum ayalara hakimim,lakin resimi çektikten sonra galeriye düşerken Hdr basıyor sanki,Kararlılık çok önemli haklısınız, pil konusundan bende memlunum aktif kullanmama rağmen 3 günleri gördüğüm oluyor, ama daha fazlasıda olabilir iyileştirmelerle,İnşAllah biran önce gelirde deneyimleme fırsatı bulabilirim
Acaba nasıl görüyorsunuz ben 1 günü zor çıkartıyorum daha 1 hafta olmadı alalı

Oyla:

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Acaba nasıl görüyorsunuz ben 1 günü zor çıkartıyorum daha 1 hafta olmadı alalı
Hocam pil tasarruf modu bende aktif açık,Bütün uygulamaların tek tek kendimce optimizasyonunu yaptım,mesela discorddan bildirim gelmesini istemiyorum onu kısıtladım,arka planda namaz vakitlerini gösteren uygulamam vardı,arka plan verilerini kısıtladım,Aktif her bildirime erişiyorum,cihaz benim kontrolümün dışında hiç birşey yapmıyor,Her gün ,günde 2 kere pil optimizasyonu ve ön bellek temizlemesi yapıyorum,Saatlerce whatsapp,instagram,spotify,yerine göre wifi yada mobil veri kullanarak ve bol bol Video renderi alarak çook rahat 3 günü cıkartıyorum hocam,Belkide daha stabil bi güncelleme gelse bu süreyi dahada uzatabilirim,Oyun oynayan biri değilim mobilde,oyun için sistemim var,Buda artı uzun ekran süresi veriyor bana,Bu cihazda sadece biraz ipleri elinde tutmak gerek anladığım kadarıyla,biraz yönetilmek istiyor yönetilincede güzel sonuçlar veriyor

Oyla:

Cesur19072005

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra cesur
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Tarih 16:03:2020 konuyu gene hortlatıyorum ama Global cihazıma hala android 10 gelmedi,Android 10 yayınlanalı epeybi süre geçmesine rağmen, bu normalmi? Eu cihazlara geldiğini biliyorum,forumda bağzı arkadaşlar globalede geldi demişlerde, Global kullanan arkadaşlar varmı güncelleme alan? benim için önemli bi husus
Benim cihazda gelmedi bende duydum haberlerde patladı android 20 geliyor diye habere 1 2 ay oldu bı ses yok cihazım global 11.06 android 9 bende anlamadim

Oyla:

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Benim cihazda gelmedi bende duydum haberlerde patladı android 20 geliyor diye habere 1 2 ay oldu bı ses yok cihazım global 11.06 android 9 bende anlamadim
Ben paket indirerek Ota üzerinden android 10a geçtim fakat memlun değilim,Boşuna beklemeni tavsiye etmem şarj performansı kötü,Eski sürümüne geri dönücem

Oyla:

anadolupars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Mi5s plus
Konular
0
Valla hocam bende aynı yerden aldim global cihaz garantisi kaskosu yapildi . Android 9 ve miui11 var bende . Mis gibide kullaniyorum. Gelsede olur gelmesede android 10 la bisi degismicek zaten . Ee miui11 de aldik o da stabil calisiyor . Kendi açimdan gelsede gelmesede olur ... Forumda bakiyorum yana yana guncelleme isteyenler oluyor gerek miuide olsun gerek androidde yani bence alıp kullanicaksin telefonu. Yok sunu yukle yok bunu yukle sonra milletin elinde patliyor cihazlar ve diyolar ki xiaomi şoyle boyle... Telefondan beklentin ne olabilirki.tabi yasamları malesef
telefona bagli olanlar ayrı
vallah haklısın kardeşim ben bu cihaza para verdim ekran çönüzürlüğü desteklediği halde netflixte hd göstermiyor ve güncelleme yapıyor netflix hd sorunu çözüldü diye açıklama yapıyor birde bu rezalet yetmezmiş gibi kararlı rom olarak yayınlıyor geri çekiyor benim gibi amatörde arayıp buluyor yüklüyor 2 ay sonr cihaz kendi kendine brick oluyor eyvallah fiyat performans ama note 8 pro yazılım konusunda desteklenmeli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Açılmış bi konu varsa affola :) Lakin merak halindeyim,Güncelleme yayınlandı diye haberler okuyalı 1 hafta olucak, Eu cihazlara gelmiş sanırsam,Ben cihazımı teknosadan evofone garantili aldım,Ama hergün kontrol etmeme rağmen hala android 10 güncellemesi gelmedi,Global cihaz kullanıp android 10 alanlar varmı? Yada neden bukadar geç alıyor global cihazlar ?
bende bekliyorum özelliklede netflix sorunu yüzünden hocam benden bir öneri kararlı rom gelmeden manuel olarak bulunan global yayınlanmış versiyonunu bile indirip kurmayın ben indirdim 1 ay kullandım netflix sorunu gitti dedim sonra cihaz brick oldu biraz daha sabır kararlı rom çıksın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende bekliyorum özelliklede netflix sorunu yüzünden hocam benden bir öneri kararlı rom gelmeden manuel olarak bulunan global yayınlanmış versiyonunu bile indirip kurmayın ben indirdim 1 ay kullandım netflix sorunu gitti dedim sonra cihaz brick oldu biraz daha sabır kararlı rom çıksın

Oyla:
Üst Alt