Soru Global Note 8 Pro Android 10 Güncellemesi Geldimi?

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Açılmış bi konu varsa affola :) Lakin merak halindeyim,Güncelleme yayınlandı diye haberler okuyalı 1 hafta olucak, Eu cihazlara gelmiş sanırsam,Ben cihazımı teknosadan evofone garantili aldım,Ama hergün kontrol etmeme rağmen hala android 10 güncellemesi gelmedi,Global cihaz kullanıp android 10 alanlar varmı? Yada neden bukadar geç alıyor global cihazlar ?

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
Açılmış bi konu varsa affola :) Lakin merak halindeyim,Güncelleme yayınlandı diye haberler okuyalı 1 hafta olucak, Eu cihazlara gelmiş sanırsam,Ben cihazımı teknosadan evofone garantili aldım,Ama hergün kontrol etmeme rağmen hala android 10 güncellemesi gelmedi,Global cihaz kullanıp android 10 alanlar varmı? Yada neden bukadar geç alıyor global cihazlar ?
Valla hocam bende aynı yerden aldim global cihaz garantisi kaskosu yapildi . Android 9 ve miui11 var bende . Mis gibide kullaniyorum. Gelsede olur gelmesede android 10 la bisi degismicek zaten . Ee miui11 de aldik o da stabil calisiyor . Kendi açimdan gelsede gelmesede olur ... Forumda bakiyorum yana yana guncelleme isteyenler oluyor gerek miuide olsun gerek androidde yani bence alıp kullanicaksin telefonu. Yok sunu yukle yok bunu yukle sonra milletin elinde patliyor cihazlar ve diyolar ki xiaomi şoyle boyle... Telefondan beklentin ne olabilirki.tabi yasamları malesef
telefona bagli olanlar ayrı

Oyla:

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
android 10'u bekleme sebebim pil tasarruf üzerine daha etkili güncellemeler gelebilir umudu,4500 mAh'ı layığıyla kullanmak istemem, birde kamera uygulamasında sanki her resime extradan Hdr basıyormuş gibi hissediyorum,Düzeltme umuduyla bekliyorum ayırca güvenlik güncellemeside gelicek, mal varlığımla alakalı işlemlerin coğunu telefondan gerçekleştirdiğim ve bütün işlerimi telefon üzerinden hallettiğim için benim için android 10 önem teşgil ediyor hocam :)

Oyla:

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
android 10'u bekleme sebebim pil tasarruf üzerine daha etkili güncellemeler gelebilir umudu,4500 mAh'ı layığıyla kullanmak istemem, birde kamera uygulamasında sanki her resime extradan Hdr basıyormuş gibi hissediyorum,Düzeltme umuduyla bekliyorum ayırca güvenlik güncellemeside gelicek, mal varlığımla alakalı işlemlerin coğunu telefondan gerçekleştirdiğim ve bütün işlerimi telefon üzerinden hallettiğim için benim için android 10 önem teşgil ediyor hocam :)
Kamera ayarlarini kendiniz ayarlayabilirsiniz.. pil konusunda ben memnunum ama tabi nasil ve ne sekilde kullandiginizda onemli. Tabi android 10 gelsin ama temiz gelsin guzel calissin amacimiz o. Kararlilik onemli..

Oyla:

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
grafik tasarımcıyım çektiğim her resimi pro modunu kullanarak çekiyorum ayalara hakimim,lakin resimi çektikten sonra galeriye düşerken Hdr basıyor sanki,Kararlılık çok önemli haklısınız, pil konusundan bende memlunum aktif kullanmama rağmen 3 günleri gördüğüm oluyor, ama daha fazlasıda olabilir iyileştirmelerle,İnşAllah biran önce gelirde deneyimleme fırsatı bulabilirim

Oyla:

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Tarih 16:03:2020 konuyu gene hortlatıyorum ama Global cihazıma hala android 10 gelmedi,Android 10 yayınlanalı epeybi süre geçmesine rağmen, bu normalmi? Eu cihazlara geldiğini biliyorum,forumda bağzı arkadaşlar globalede geldi demişlerde, Global kullanan arkadaşlar varmı güncelleme alan? benim için önemli bi husus

Oyla:

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Tarih 16:03:2020 konuyu gene hortlatıyorum ama Global cihazıma hala android 10 gelmedi,Android 10 yayınlanalı epeybi süre geçmesine rağmen, bu normalmi? Eu cihazlara geldiğini biliyorum,forumda bağzı arkadaşlar globalede geldi demişlerde, Global kullanan arkadaşlar varmı güncelleme alan? benim için önemli bi husus
Global sürüme gelmedi sadece tester olan kullanıcılara geldi. Global bir dağıtım yapılmadı henüz. Dağıtım başladığı zaman takip etmek daha iyi olacaktır

Oyla:

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Bunu bilmiyordum teşşekküre ederim :)

Oyla:

isocan580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
2
Valla hocam bende aynı yerden aldim global cihaz garantisi kaskosu yapildi . Android 9 ve miui11 var bende . Mis gibide kullaniyorum. Gelsede olur gelmesede android 10 la bisi degismicek zaten . Ee miui11 de aldik o da stabil calisiyor . Kendi açimdan gelsede gelmesede olur ... Forumda bakiyorum yana yana guncelleme isteyenler oluyor gerek miuide olsun gerek androidde yani bence alıp kullanicaksin telefonu. Yok sunu yukle yok bunu yukle sonra milletin elinde patliyor cihazlar ve diyolar ki xiaomi şoyle boyle... Telefondan beklentin ne olabilirki.tabi yasamları malesef
telefona bagli olanlar ayrı
Yalnis dasunuyon birader. Gwlecek uygulama senin telin performansinj yukseltecek. Rahatlatacak. En onenmlisi karanlik mod surumu gelecek ve %30 daha az sarjin gidecek buda ortalama 5 saat sana kazandiracak

Oyla:

ichrkcs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Reh
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Bilg. Prog.
Konular
11
Yalnis dasunuyon birader. Gwlecek uygulama senin telin performansinj yukseltecek. Rahatlatacak. En onenmlisi karanlik mod surumu gelecek ve %30 daha az sarjin gidecek buda ortalama 5 saat sana kazandiracak
IPS LCD ekranlarda karanlık mod ne kadar etki ediyor ki? Pek bilgim yok

Oyla:
Üst Alt