Soru global mi, indian mı?

mthnaltas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metehan
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
arkadaşlar merhaba tr garantili diye satılan mavi redmi note 10 pro cihaz aldım satıcı elinde kalmadığını söyleyerek dark nebula yollayayım dedi. kestiği faturada imeiyi btkda sorgulayınca model adı M2101K6P gözüküyor cihazın kutusunu açmadan global olup olmadığını nasıl anlayabiliriz teşekkürler

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Merhaba model numarasının sonundaki "P" harfi cihazın Hindistan pazarı için olan bir ürün olduğunu gösteriyor.
Global cihazların model numarası M2101K6G şeklinde olur.

Resmi yolla ithal edilmiş bir ürün almış gibisiniz. Yine de satıcı global adı altında satıyorsa beklemeden iade işlemini yapın.

mthnaltas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metehan
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
cihazı teslim almadım daha e devlette gözükene göre yazdım kutuda model nosunda g versiyonu yazarsa iade etmelimiyim yoksa işin içinde katakulli varmıdır e devlette yanlış çıkma ihtimali olabilir mi

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
cihazı teslim almadım daha e devlette gözükene göre yazdım kutuda model nosunda g versiyonu yazarsa iade etmelimiyim yoksa işin içinde katakulli varmıdır e devlette yanlış çıkma ihtimali olabilir mi
Hayır yanlış çıkacağını hiç sanmam. IMEI sorguda çıkan model ile gelen model farklı olursa sorun daha da büyük olur. Siz Hindistan modeli bir ürün almışsınız cep telefonları için iade hakkı kısıtlı satıcı ile iletişime geçip ben global model istedim Hindistan modeli yollamışsınız diye belirterek kargoyu teslim almadan kapıda geri yollayın. Eğer Hindistan modeli bir cihaz istemiyorsanız kesinlikle teslim almayın.

mthnaltas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metehan
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
cevaplarınız için teşekkürler

bootkit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Poco M3
Konular
0
kesinlikle global almalısınız. india cihazlar genelde toplama // refurbished cihazlar oluyor. parçaların kalitesi şansına bağlı çok kötü çıkabilir.

Üst Alt