Soru Global Kararlı ile Eu Beta Farkları

ichburak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Bilgisayar Müh
Konular
52
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.3.5
Telefon Modeli
Xiaomi Note 6 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Dostlar selam.
Ben Note 6 Pro Global Kararlı kullanıyorum ve eu beta roma geçmeyi düşünüyorum acaba bana ne gibi yararları olur neden geçmeliyim söyler misiniz Teşekkür ederim.

akalem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
SEO uzmanı
Konular
17
Öncelikle yararı veya zararı farklılık gösterebilir. Örnek vermek gerekirse beta romlarda yeni gelecek özelliklere erken ulaşma fırsatın olur ama beta rom olduğu için çok fazla bug (hata)larda olabilir. Bazı güncellemelerde mükemmel şarjın gider bazı güncellemelerde kameradan galeriye geçişlerde sorun yaşarsın vs vs. bir güncelleme ile düzelir öbür güncelleme ile herşey yolunda çalışmaz. Global kararlı romlar hatasız romlardır ve sarjında performansında iyi olur. Ha dersen ki usta miui 11'in tadına bakayım biraz romlarda dolaşayım dersen miroom öneririm. Az takıl zaten globale geri dönüş yaparsın.

Oyla:

ichburak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Bilgisayar Müh
Konular
52
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle yararı veya zararı farklılık gösterebilir. Örnek vermek gerekirse beta romlarda yeni gelecek özelliklere erken ulaşma fırsatın olur ama beta rom olduğu için çok fazla bug (hata)larda olabilir. Bazı güncellemelerde mükemmel şarjın gider bazı güncellemelerde kameradan galeriye geçişlerde sorun yaşarsın vs vs. bir güncelleme ile düzelir öbür güncelleme ile herşey yolunda çalışmaz. Global kararlı romlar hatasız romlardır ve sarjında performansında iyi olur. Ha dersen ki usta miui 11'in tadına bakayım biraz romlarda dolaşayım dersen miroom öneririm. Az takıl zaten globale geri dönüş yaparsın.
teşekkür ederim aslında böyle şeyleri denemek çok istiyorum ama beni üşendiren şeyler var mesela yeni roma geçtim uygulamaları tekrar yüklemek apkları tekrar yüklemek falan :'(

Oyla:

akalem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9T
Meslek
SEO uzmanı
Konular
17
teşekkür ederim aslında böyle şeyleri denemek çok istiyorum ama beni üşendiren şeyler var mesela yeni roma geçtim uygulamaları tekrar yüklemek apkları tekrar yüklemek falan :'(

Ayarlardan mi hesabına gir bulutu aktif et bulutta yedekleme kısmından ayarları, uygulamaları, uygulama ayarlarını yedekleme yap. Anaekran yedeği al, rom yüklerken yedeği seç yükle. Anaekran uygulamalar ve ayarları herşeyi bulut hal eder. Unutmadan biraz uzun sürer.

Oyla:
Üst Alt