Soru Global Beta'dan Gobal Stabil'e Geçiş?

Soickan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soykan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Arkadaşlar,

Global Beta kullanıcısıyım ve son 2 güncellemedir ana ekranda Widget sorunu yaşayanlardanım. Ekranda diğer programların widgetleri çıkmadığı için kullanamıyorum. Google Launcher ile denediğimde tüm widgetler geliyor. Ama neden Launcher değiştireyim ki?

Son güncellemede ekran parlaklığıda batırdılar...

Ayrıca, VoLTe seçeneğinide pasif yaptılar. Aktif edilemiyor.

Her cuma inşallah düzelir dediğimiz şeyler giderek başka şeylerle beraber bozuluyor gibi...

Şimdi Global Stabil 8.2.0 daha çıkmadı ve takip ediyorum. Çıktığı zaman ZIP olarak telefona indirip telefonun kendi güncellemesinden direk hiç bir ayar bozulmadan geçiş işlemi yapabilirmiyim?

Son bir kaç haftadır bu sorunlardan dolayı gerçekten geçmek için zorluyorlar insanı...

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Hocam ekran kaydedici sadece bir örnekti. Yani ne gibi eksiklikler ya da fazlalıklar var aceba? Eksikliğini hissedeceğim bir uygulama ya da özellik eksilebilir mi? Bir de sormak istediğim batarya performansı nasıl?

Oyla:

Soickan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soykan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Bence sorunsuz. Eksik yok diyebilirim.

Batarya bende 5.5 saat ekran süresi verdi. Sikintisiz ;)

Oyla:

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
BL kilidi açmadan bu işlem gerçekleşebiliyor değil mi? Bir de tüm ayar ve bilgiler sıfırlanıyor mu?

Oyla:

tsugayu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
5
Ne 8.2.2.0 da mutlu olabildim ne de developer'da. Bende şuanda xiaomi.eu developer'a geçtim sanki official'dan daha iyi gibi geldi bana. Ama gariptir ki Samsung galaxy s3 ve note3'ü me kurduğum romlar bile port olmasına rağmen daha kararlı sorunsuz romlardı. Xiaominin kendi cihazlarına bu kadar yazılım sunması enteresan. Sanırım bu sıkıntılar Nougat ile başlamış, marshmallow daha iyiymiş... Neyse bir taraftan kazanıp bir taraftan kaybedeceğiz ve tamamen düzelmesini bekleyeceğiz. Ama xiaomi.eu weekly romlarını da meraklılarına tavsiye ederim, daha çok özellik var, Camera2 API aktif edilmiş ve daha hızlı, akıcı geldi bana. Zaten google'ın tüm app'leri ile doldurulmadığı için bile daha akıcı olması mantıklı, sadece google play...

Oyla:

sille

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mevlut
Cihazım
mi mix2
Konular
3
arkadasım mi mix2 kilit kapali mıuı9 stabil kararlı rom dan mıuı 10 beta yukledim şimdi mıuı10 stabil aynı şekilde yukleyebilirmiyim kilit acmadan tşkrl

Oyla:

freeman1968

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Emekli
Konular
0
Ben de Mi5 Global Beta dan Stabile dönmek istiyorum. Bu yöntemle başarabilir miyim? BL kilidim kapalı.

Oyla:
Üst Alt