Yardım Global 11.0.3.0 geçiş yaptım eksikler var

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
Selamlar hayirli ramazanlar
Rom değiştirmekten sıkıldım ve global en son sürüm indirip twrp ile yükledim rootlamadığım için twrp gitti ve pc yok
Eksikler yüz kilit açma yok bölğe çin
Telefon güncelleme menüsünden en son paketi indir desem telefonun kendi recoverysiyle yüklesem düzelirmi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Selamlar hayirli ramazanlar
Rom değiştirmekten sıkıldım ve global en son sürüm indirip twrp ile yükledim rootlamadığım için twrp gitti ve pc yok
Eksikler yüz kilit açma yok bölğe çin
Telefon güncelleme menüsünden en son paketi indir desem telefonun kendi recoverysiyle yüklesem düzelirmi

Twrp ile global rom kurduğunuz için bölge ÇİN olarak kaldı, tavsiyem linkte ki programa mi hesabı ile giriş yapıp en son global romu yükleyin...

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Sağlıklı kurulum için bilgisayar şart resmi global rom yükleyecek arkadaşlara twrp yada güncelleme paketi seçerek zip uzantılı rom yüklemesini tavsiye etmiyorum.
Twrpden format data yes yapın sonra reboot recovery yapın daha sonra gelişmiş temizlikten tüm seçenekleri seçip komple cihazı temizleyin herşey silinsin ardından cihazı kapatıp fastboot moda alıp tgz uzantılı fastboot romu mi flash ile yükleyin.

Oyla:

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
Twrp ile global rom kurduğunuz için bölge ÇİN olarak kaldı, tavsiyem linkte ki programa mi hesabı ile giriş yapıp en son global romu yükleyin...

Teşekkürler bir pc temin edip yapacağım arkadaşlara tavsiyem rom değiştirmek bagimlilim yapiyor global stabil kullanın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sağlıklı kurulum için bilgisayar şart resmi global rom yükleyecek arkadaşlara twrp yada güncelleme paketi seçerek zip uzantılı rom yüklemesini tavsiye etmiyorum.
Twrpden format data yes yapın sonra reboot recovery yapın daha sonra gelişmiş temizlikten tüm seçenekleri seçip komple cihazı temizleyin herşey silinsin ardından cihazı kapatıp fastboot moda alıp tgz uzantılı fastboot romu mi flash ile yükleyin.
Teşekkürler bilğulendirme için bir pc temin edip yapacağım

Oyla:
Üst Alt