Yardım Gittigidiyor yardım

master910

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Master
Cihazım
İphone 6
Konular
11
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Gittigidiyor cepport satıcısında özelliklere girince böyle çıkıyor yardım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Biri Redmi 5 Plus diğeri Redmi 5 Pro veya Redmi 5 Pro Al

Orada ürünü sepete ekleyince model seçme seçeneği varmı

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Bu gittigidiyordan kaynaklı bir sorun hocam. Hangi telefona girseniz böyle yazıyor neredeyse.
İstediğiniz telefonun net bilgilerini farklı bir siteden öğrenebilirsiniz. Öğrendikten sonra gittigidiyorda ki telefonun istediğiniz telefonla aynı olduğunu satıcıya sorarak öğrenin sipariş verin :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Biri Redmi 5 Plus diğeri Redmi 5 Pro veya Redmi 5 Pro Al

Orada ürünü sepete ekleyince model seçme seçeneği varmı
Hocam sizin dediğiniz ile arkadaşın sorunu alakasız.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bunda yardım edecek bişey yok hocam.bazı internet satıcıları müşteri çekmek için özellikleri bu şekilde yada daha iyi göstererek satışlarda patlama yaşamak istiyorlar.redmi 5 plus 4000 mah pile 12 mp tek arka ve 5 mp tek ön kameraya sahip.sen telin özelliklerini biliyorsan ve sitenin sattığı tel aynı tel ise gerisini salla gitsin. Gittigidiyor cepport mağazasından almanı tavsiye ederim hocam.cepport demek bu site demek,huzur güven mutluluk demek.ayrıca özellikleri de tam yazılmış çünkü cepport bu işin (xiaomi) babası

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Hocam sizin dediğiniz ile arkadaşın sorunu alakasız.

İki farkli model özelliği var azıcık araştirin Redmi 5 ailesi kamera ve batarya yönüyle ayriliyor gerisi aynı kasa işlemci ekran vs

Satici burada iki farkli model sunmuş büyük ihtimalle de renk seçme yerinde birde model seçme bölümü var ve fiyatlar farklidir muhtemelen

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
İki farkli model özelliği var azıcık araştirin Redmi 5 ailesi kamera ve batarya yönüyle ayriliyor gerisi aynı kasa işlemci ekran vs

Satici burada iki farkli model sunmuş büyük ihtimalle de renk seçme yerinde birde model seçme bölümü var ve fiyatlar farklidir muhtemelen
Redmi 5 Plus kullanan biri olarak cidden araştırmam gerektiğini mi söylüyorsunuz. Birincisi böyle görünmesinin sebebi gittigidiyor satış sayfası ile alakalı, farklı model seçenekleri birlikte satıldığı içi değil. Ve sizin saydığınız hiç bir telefonun bataryası da oradaki Aralıkta değil. Hepsi 4000 mah. Bu durumda seçenek konmazdı sizin düşündüğünüze göre.
Ayrıca cepport hiç bir modeli (3/32, 4/64 şeklinde) bile aynı satış başlığı altında satmıyorken aynı olsalar dahi isimleri farklı telefonlarda böyle bir satış politikası yapmaz. Özür dilerim hocam bilmeden konuştuğum için. Bir dahakine araştırıp konuşurum.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Redmi 5 Plus kullanan biri olarak cidden araştırmam gerektiğini mi söylüyorsunuz. Birincisi böyle görünmesinin sebebi gittigidiyor satış sayfası ile alakalı, farklı model seçenekleri birlikte satıldığı içi değil. Ve sizin saydığınız hiç bir telefonun bataryası da oradaki Aralıkta değil. Hepsi 4000 mah. Bu durumda seçenek konmazdı sizin düşündüğünüze göre.
Ayrıca cepport hiç bir modeli (3/32, 4/64 şeklinde) bile aynı satış başlığı altında satmıyorken aynı olsalar dahi isimleri farklı telefonlarda böyle bir satış politikası yapmaz. Özür dilerim hocam bilmeden konuştuğum için. Bir dahakine araştırıp konuşurum.

Boşuna konuşuyoruz hocam.arkadaş link yerine ekran resmi atmış.belki de özelliklere göre arama yaptı da sonuçlar bu şekilde çıktı konuyu açan arkadaşlar neden link atma zahmetine girmiyor anlamış değilim

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Boşuna konuşuyoruz hocam.arkadaş link yerine ekran resmi atmış.belki de özelliklere göre arama yaptı da sonuçlar bu şekilde çıktı konuyu açan arkadaşlar neden link atma zahmetine girmiyor anlamış değilim
Aynen hocam link koymadığı için kendimizi yoruyoruz. Ama cepport bir telefonun iki varyasyonunu bile birlikte satmıyorken iki modeli birlikte satmaz. Bunu da belirtmekte fayda var. :)

Oyla:

Hellios Darkline

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
5
Cihazın özelliklerine buradan erişebilirsiniz:

sizin burada dikkat etmeniz gereken kısım cihaz 3/32 mi 4/64 mü o kadar.

Oyla:
Üst Alt