Çözüldü GittiGidiyor.com'dan Telefon Almak

• Konbuyu başlatan HiRa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HiRa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hira
Cihazım
Galaxy Trend
Konular
1
Merhaba, ben foruma birkaç gün önce üye oldum. Xiaomi Redmi Note 3 pro alacağım inşallah ve benim de bir tane Xiaomim olacak. Gittigidiyor.com'dan alacağım telefonu. Aşağıdaki linkten.

İlk defa internetten alacağım için güvenilir midir acaba? ve telefonu alırken nelere dikkat etmeliyim? Yani mesela Türkçe midir? Google play uygulaması var mıdır? Kısacası telefonu aldığımda sorun yaşamam değil mi?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Merhaba, ben foruma birkaç gün önce üye oldum. Xiaomi Redmi Note 3 pro alacağım inşallah ve benim de bir tane Xiaomim olacak. Gittigidiyor.com'dan alacağım telefonu. Aşağıdaki linkten.

İlk defa internetten alacağım için güvenilir midir acaba? ve telefonu alırken nelere dikkat etmeliyim? Yani mesela Türkçe midir? Google play uygulaması var mıdır? Kısacası telefonu aldığımda sorun yaşamam değil mi?

Bana Göre Aşağıdaki Konu Sahibi @Zahter1 Hocamdan Alın. Hem Ucuz, Hem Güvenilir ve Telefon 3/32Gb ;) Paranıza Yazık Olması. Arada Çok Fark Var.
http://forum.miuiturkiye.net/konu/x...modelleri-redmi-note-4-redmi-note-3-pro.5984/

REDMİ NOTE 3 PRO 3-32 GB ------- 789 TL (İMEİ VE YAZILIM DAHİL)

Oyla:

HiRa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hira
Cihazım
Galaxy Trend
Konular
1
Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt