Soru Ghost Screen Var mı

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Merhaba forum üyeleri elimdeki rn7 satıp note 8 pro alıcam acaba kullanan arkadaşlara soruyorum hayalet ekran sorunu yaşayan var mı .Alıcağım cihaz yurt dışı olucak ondan ön bilgilendime yapmak istedim.Ben inceledim ama bulamadım hiç.

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Bende cihazı açarım bakarım dedimde note7 deki gibi yok olmuyormuş tamamen şimdi ya nasip

Biraz oyle gorunuyor sans isi elektronik. Tianma panele sahip olupta kac sene cihazini kullanip birsey olmayan arkadaslarda vardi burada hatta bir arkadas full parlaklikta kullaniyormus.

Oyla:

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Babam ıraktan 190 dolara (1.500tl di geçen haftaki kura göre) global versiyonunu almış. Şuanda sertifika l1 ve netflix hd açıyor hemde tianma panel değil. Redmi note 8 lerde çin menşeli cihazlarda tianma panel yokken rn8 prolarda tam tersi olmuş

Oyla:

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Babam ıraktan 190 dolara (1.500tl di geçen haftaki kura göre) global versiyonunu almış. Şuanda sertifika l1 ve netflix hd açıyor hemde tianma panel değil. Redmi note 8 lerde çin menşeli cihazlarda tianma panel yokken rn8 prolarda tam tersi olmuş

Redmi Note 8 çin menşeili cihazlarda da tianma kullanıldığını bizzat görmüştüm hocam ekran panelini kontrol ettiğimde çünkü bu cihaz satışlarını yapan tanıdığım var iyisinden kontrol etme şansım oluyor pek cihazlar ile içli dışlı olmasamda bu mevzuları duyunca araştırma yapmak doğdu. Yani istisnai durumlar olabiliyor ama daha çok huaxing çıkıyor çin menşeililerde siz o bakıma şanslısınız. Cihaz global tianmadır durumu olmuyor yada cihaz çin kesin huaxing çıkar durumlarıda olmamakta bu cihazlarda kullanımda olan tek bir panel yok çünkü.

Oyla:

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Redmi Note 8 çin menşeili cihazlarda da tianma kullanıldığını bizzat görmüştüm hocam ekran panelini kontrol ettiğimde çünkü bu cihaz satışlarını yapan tanıdığım var iyisinden kontrol etme şansım oluyor pek cihazlar ile içli dışlı olmasamda bu mevzuları duyunca araştırma yapmak doğdu. Yani istisnai durumlar olabiliyor ama daha çok huaxing çıkıyor çin menşeililerde siz o bakıma şanslısınız. Cihaz global tianmadır durumu olmuyor yada cihaz çin kesin huaxing çıkar durumlarıda olmamakta bu cihazlarda kullanımda olan tek bir panel yok çünkü.
redmi note 8 de çin menşelide huaxing panel yoktu S ile başlıyordu panel ismi ve çoğu kişiye sorduğumda hiç duymadıklarını söylediler

Oyla:

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
redmi note 8 de çin menşelide huaxing panel yoktu S ile başlıyordu panel ismi ve çoğu kişiye sorduğumda hiç duymadıklarını söylediler

Farklılıklar olabiliyor onu demek istedim hocam doğrudur yani.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Hocam globaleede olan duydunuz mu

Oyla:

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Hocam globaleede olan duydunuz mu
ben ilk kez çin cihazında tianma duydum hocam. Global de şuan tianma yok çünkü parlaklıkları fulledigimde globaldeki daha sarımsı renk sanırım hauxting. Ama bu demek olmuyorki globaller de tianma yok.

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Aynı olay banada oldu youtuba da takıla takıla bende de çıktı değiştirdim serviste sonra.Şimdi nabıcam ben onu merak ediyorum yurt dışı note8 pro alıcam ama ghost screeen varmış arada kaldım
Hocam bende redmi note 8 pro var bende yurt dışı aldım 2 buçuk aylık böyle bir sıkıntıya hiç rastlamadim

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Kral aynı olayı bende yapıcamda bilgisini almam iyi oldu.Bakalım elindekini satabilirsem alıcam direk

Oyla:
Üst Alt