Soru Ghost Screen Var mı

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Merhaba forum üyeleri elimdeki rn7 satıp note 8 pro alıcam acaba kullanan arkadaşlara soruyorum hayalet ekran sorunu yaşayan var mı .Alıcağım cihaz yurt dışı olucak ondan ön bilgilendime yapmak istedim.Ben inceledim ama bulamadım hiç.

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
şubat 22 de aldım sanırım tam hatırlamıyorum note 7 yi ghost screen yüzünden hakem heyeti akararıyla iade etmiştim yurt dısı 8 pro aldım. yani forumlarda 8 pro icin ghost screen sikayeti okumadım genk gelirseniz bizide aydınlatın

Oyla:

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Tianma ve huaxing olmak üzere bildiğim iki panel var tianmada sorun yaşayanda var yaşamayanda ama üretimden itibaren kaç varyasyon değiştirmiştir. Tianma panel yani yeni son partilerde tianma v2 panel kullanıldığını biliyorum. İyisi huaxing bulup almak ama renk sıcaklığı ve renk tonları bakımından bu iki panelde de fark olabiliyor bilginiz olsun. Olacak diye kaide yok hocam gönül rahatlığı ile alın yani elektronik şans işi zaten sürprizlerde yaşatabilir sıkıntısız da devam edebilir.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende aynı olayı yapmaya çalışıyorum hakemde hala hareketlilik yok 7 ay oldu 8 e girdik yok bişey daha bende satmaya çalışıyorum tertemiz telefonumu.Onun yerine yurt dışı note8 pro alıcam peki bişey sorucam.İmei konusunda hiç sıkıntı yasadınız mı sıfırlamada yada resetleme işleminde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tianma ve huaxing olmak üzere bildiğim iki panel var tianmada sorun yaşayanda var yaşamayanda ama üretimden itibaren kaç varyasyon değiştirmiştir. Tianma panel yani yeni son partilerde tianma v2 panel kullanıldığını biliyorum. İyisi huaxing bulup almak ama renk sıcaklığı ve renk tonları bakımından bu iki panelde de fark olabiliyor bilginiz olsun. Olacak diye kaide yok hocam gönül rahatlığı ile alın yani elektronik şans işi zaten sürprizlerde yaşatabilir sıkıntısız da devam edebilir.
Benimde kaç kere bu olaydan ekranım değişti serviste hala devam ediyor hiçbir güncelleme görmedim panelde şahsen

Oyla:

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Hocam bende aynı olayı yapmaya çalışıyorum hakemde hala hareketlilik yok 7 ay oldu 8 e girdik yok bişey daha bende satmaya çalışıyorum tertemiz telefonumu.Onun yerine yurt dışı note8 pro alıcam peki bişey sorucam.İmei konusunda hiç sıkıntı yasadınız mı sıfırlamada yada resetleme işleminde

Benimde kaç kere bu olaydan ekranım değişti serviste hala devam ediyor hiçbir güncelleme görmedim panelde şahsen

Bu cihaz satışlarını yapan tanıdığım var dükkanında birkaç adet redmi note 8 pro vardı birinde tianma yazıyor ötekisinde tianma v2. "v" kelimesi burada variant olarak kullanıyor bildiğim. Demek ki 2. varyant bir panel üretmiş tianma ve Xiaomide bunu uygulamış ancak hangi parti denk gelir buda şansa kalıyor bunu gördükten sonra bende redditte araştırmalar yapmıştım hatta tianmadan gıcık kaptığım daha doğrusu midem bulandığı için için 9s'i almadan önce huaxing panel olup olmadığına baktım çünkü sonuçta tianmadan çok gördüm bu sorunu yaşayan kullanıcı forumlar üzerinde işide şansa bırakmak istemedim ama tianma v2 denilen panelde sorun yaşayana rastlamadım yabancı kaynaklarda. Serviste ekran paneli değişir ama bir öncekinin aynısı defalarca takılırsa siz defalarca da aynı sorunu yaşayabilirsiniz böyle bir durumda var.

Son düzenleme:
Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Hayırlısı olursa cihazımı satarsam çok güzel olucak

şubat 22 de aldım sanırım tam hatırlamıyorum note 7 yi ghost screen yüzünden hakem heyeti akararıyla iade etmiştim yurt dısı 8 pro aldım. yani forumlarda 8 pro icin ghost screen sikayeti okumadım genk gelirseniz bizide aydınlatın
Hocam biey sorsam mahkeme sonucu virüs döneminde mi açıklandı ve ne kadar sürede açıklandı acaba

Hocam biey sorsam mahkeme sonucu virüs döneminde mi açıklandı ve ne kadar sürede açıklandı acaba

Oyla:

alperennn26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
RN8 - Mi 4
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Düz Note 8 kullanıyorum, cihazım Huaxing panel (şansıma denk geldi) şuana kadar hiç ghost yaşamadım ve neredeyse her zaman full parlaklık geziyorum.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Düz Note 8 kullanıyorum, cihazım Huaxing panel (şansıma denk geldi) şuana kadar hiç ghost yaşamadım ve neredeyse her zaman full parlaklık geziyorum.
Valla maşallah diyin sevindim sizin adınıza keşke bunada yapsalardı soğutmasalardı böyle

Oyla:

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
80
Bu zamana kadar bir sürü telefon kullandıım bu sorunu yaşamadım cihazı ilk çıktığı zamanlardan 1 2 ay sonra almıştım. Ve hala kullanıyorum full parlaklık vs. vs. çok kullandım ettim şuanlık bir sıkıntı yok yaşamadım da alırsanız pişman olmazsınız almazsanız olabilirsiniz :)

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Zaten şans bize gülmez hiçbir zaman hocam inşallah bu telefondan kurtulma dileğiyle

Oyla:
Üst Alt