Yardım Getir uygulamasını kuramama

• Konbuyu başlatan Keep
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 334

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Arkadaşlar selam, cihazım yurt dışı cihazı olduğu için rootlanıp imei atılı. Cihazıma hiçbir şekilde getir uygulamasını kuramıyorum, sürekli hata vermekte. Evdeki 5 telefonun 4üne kuruluyor ama benimkine kurulmuyor. Rootu magisk den gizlemeye çalışıp tekrar kurdum fakat yine de uygulama açılmadı.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

cihatgss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cht
Cihazım
CngZ
Meslek
Mühendis
Konular
2
hocam benzer sorun bende de var. fakat cihazım poco f2 pro. normal şekilde kullanıyordum ve birden uygulama bozuldu. ne yaptıysam düzelmedi. sil, yükle, verileri sil v.s. fakat şöyle bir çözüm var. getir i uygulama klonlayıcıdan klanladım. klon uygulama normal şekilde çalışıyor giriş yapabiliyorum

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
hocam benzer sorun bende de var. fakat cihazım poco f2 pro. normal şekilde kullanıyordum ve birden uygulama bozuldu. ne yaptıysam düzelmedi. sil, yükle, verileri sil v.s. fakat şöyle bir çözüm var. getir i uygulama klonlayıcıdan klanladım. klon uygulama normal şekilde çalışıyor giriş yapabiliyorum
Klonmamamıştım ama deneyeyim. Rootlu diye bir telefonda uygulamanın uyarı bile vermeden çalışmaması çok saçma.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Bende yedekten yükleyince çalışmıyor, bazen letgo da yapıyor bunu. Eğer DNS veya cloudvpn tarzı modül veya uygulama kullanıyorsanız o da yapıyor onu kaldırınca giriyor bende.

Üst Alt