Soru GetApps mı play store mi?

Marjinal Kul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Servet
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
10
Merhabalar şunu fark ettim cihazı kullanırken Google hizmetlerini pek kullanmıyorum WhatsApp Instagram Twitter oyun bir de fakat miu GetApps gibi bir programını keşfettim telefonda play storeden farkı yok. Cihazdan play storeyi tamamen kaldırsam bir sorun olur mu? GetApps aynı işlemi görüyor çünkü ve ben 2 farklı yükleme aracını gereksiz gördüm

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Merhabalar şunu fark ettim cihazı kullanırken Google hizmetlerini pek kullanmıyorum WhatsApp Instagram Twitter oyun bir de fakat miu GetApps gibi bir programını keşfettim telefonda play storeden farkı yok. Cihazdan play storeyi tamamen kaldırsam bir sorun olur mu? GetApps aynı işlemi görüyor çünkü ve ben 2 farklı yükleme aracını gereksiz gördüm
Eğer cihazında bir sertifika vb. sorunu yoksa sil gitsin.
Örneğin 9 pro için miui 14 eu romda gplay üstünden instagram indiremiyorsun anca root ile sorunu çözdükten sonra veya getapps ile.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
GetApps kullan bence.Genelde GetApps'dan yükleme yapıyorum

Marjinal Kul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Servet
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
10
Eğer cihazında bir sertifika vb. sorunu yoksa sil gitsin.
Örneğin 9 pro için miui 14 eu romda gplay üstünden instagram indiremiyorsun anca root ile sorunu çözdükten sonra veya getapps ile.
Yok rom cihaz orijinal global miu 13 hiç rootlanmadı bile ve şunu fark ettiğim için değinmek istiyorum GetApps play storeden önce güncelleme varsa bildiriyor google hizmetlerini kullanmıyorum silsem sadece GetApps kullansam bir sorun teşkil eder mi hocam

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Google play store hizmetleri bildirimler için de kullanılır o yüzden sıkıntı olur. Bankacılık vs sorunları olabilir. WhatsApp bildirim sorunu olabilir

Üst Alt