Çözüldü Genpa Mi 11 Lite Yerine Mi 10T Teklif Etti Alınır mı?

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 12. 0.2
Telefon Modeli
Mi 11 Lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar Merhaba,

Eşime Mi 11 lite 4G modelden almıştım. Ekranda piksel hatası çıkması nedeniyle Genpa servise verdim ve değişim kararı çıkmıştı. Yaklaşık 21 gündür telefon temin edilemedi bugün aradılar ve yerine Mi 10T teklif ettiler herhangi bir farkda istemediler.

Eşimle ikilemde kaldık, her 2 telefonunda kendine göre +/- leri var gibi. Mi 11 Lite daha güncel bir telefon, amoled ekran, daha kibar zarif vs. Mi 10T daha iyi bir işlemci, 5G uyumlu, daha yüksek batarya... Ancak 6 ay önce çıkan bir model ve İps ekran. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz diye sormak istedim.

Görüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar.

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Arada 2000tl var bence kaçırmayın. Oldu ki beğenmediniz al sat yapsanız bile cebinizde para kalıyor :D Bu arada 10t kullanıyorum ara ara ve 144hzyi görün amoled falan aramazsınız öyle diyim :) Ama Mİ10T daha ağır ve büyük telefon. Mi 11 lite karton gibiydi ağırlık olarak.
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bu söylediğiniz satma konusu da aklıma gelmedi değil angel~~ Sizi kullanıcı olarak amoled olmaması rahatsız etmedi demek, bu görüşünüz benim için çok değerliydi tekrar teşekkürler ;) Ağırlık konusunu hanım düşünsün artık diyim giggle~~

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bu söylediğiniz satma konusu da aklıma gelmedi değil angel~~ Sizi kullanıcı olarak amoled rahatsız etmedi demek bu görüşünüz benim için çok değerliydi tekrar teşekkürler ;)
Amoled bir ekranla yanyana gelince illaki o farklar belli oluyor. Yanlış anlaşılmasın amoled gibi doygun bir ekranı yoktur ama amoled ekranı aratmaz:) Ama buna karşılık daha büyük ekran ve 144hz var. +olarak üst seviye işlemciye sahip. Oyun oynuyorsanız çok iyi olur sizin için ama oyun oynamıyorsanız ve amoled ekran seviyorsanız alıp kutuyu açmadan uygun bir fiyata satabilirsiniz. Hem kar koymuş olursunuz hem de yeni telefon almış olursunuz :)

Son düzenleme:
Oyla:

Lovelesss

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
17
Usta benim mi 11 lite 1 haftalık tr garantili migrostan alınma mi 10T alıp bana verin bunu size vereyim sıfır cihaz

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Amoled bir ekranla yanyana gelince illaki o farklar belli oluyor. Yanlış anlaşılmasın amoled gibi bir ekranı yok tabiki :) Ama buna karşılık daha büyük ekran ve 144hz var. +olarak üst seviye işlemciye sahip. Oyun oynuyorsanız çok iyi olur sizin için ama oyun oynamıyorsanız ve amoled ekran seviyorsanız alıp kutuyu açmadan uygun bir fiyata satabilirsiniz. Hem kar koymuş olursunuz hem de yeni telefon almış olursunuz :)
Tavsiyelerinizi dikkate alacağım hocam tekrar görüşleriniz için çok teşekkür ederim angel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Usta benim mi 11 lite 1 haftalık tr garantili migrostan alınma mi 10T alıp bana verin bunu size vereyim sıfır cihaz

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teklifiniz için teşekkür ederim hocam ancak telefon hanımın, patron ne karar verecek bakalım. giggle~~

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Kesinlikle almalısın.
Hele 8 GB ramli modelse uçarak al.

Oyla:

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Kesinlikle almalısın.
Hele 8 GB ramli modelse uçarak al.
Teşekkür ederim hocam görüşünüz için. Rami sordum ancak Genpa gelen teklif mailinde ram bilgisi vermediklerini, Mi 10T 128 gb olarak yazıldığını söylediler. Benim tahminim muhtemelen 6GB verirler gibi geliyor.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Teşekkür ederim hocam görüşünüz için. Rami sordum ancak Genpa gelen teklif mailinde ram bilgisi vermediklerini, Mi 10T128 gb olarak yazdıklarını söylediler. Benim tahminim muhtemelen 6GB verirler gibi geliyor.
6GB bile olsa yine sorun yok.
Şu an mi 10T PUBG gibi oyunlar için F/P kralı.
Havada kapılıyor cihaz. O cihazı 4.500-5000'e anında satıp 3700'e tekrar 11 lite alma şansınız bile var. Ki ben olsam yapmam bunu alır kullanırım. Size telafi için böyle bir teklifle gelmişler bence kaçırmayın.

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bu söylediğiniz satma konusu da aklıma gelmedi değil angel~~ Sizi kullanıcı olarak amoled olmaması rahatsız etmedi demek, bu görüşünüz benim için çok değerliydi tekrar teşekkürler ;) Ağırlık konusunu hanım düşünsün artık diyim giggle~~
Bende Mi 9T'den Poco X3 Pro'ya geçtim. Başta LCD facia gibi geldi ama 2 3 gün içinde alıştım ve rahatsız etmiyor artık. Bu konuda endişelenmeyin yani.

Oyla:

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Bende Mi 9T'den Poco X3 Pro'ya geçtim. Başta LCD facia gibi geldi ama 2 3 gün içinde alıştım ve rahatsız etmiyor artık. Bu konuda endişelenmeyin yani.
Teşekkür ederim hocam deneyiminizi paylaştığınız için. Hanımın takıntısı yok aslında ekran tarafında, ben daha öncesinde Mi8 ve şimdi poco f2 pro kullandığım için biraz İps çekincesi bende var sanırım :)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
10T için benden de +1.

AMOLED ekran için bence böyle böyle bir fark var diyerek özellikle belirtmezseniz fark etmez bile hocam. Eğer benim eşim gibi sizin eşiniz de sadece sosyal medya için kullanıyorsa tercihinin 144hz olması bence daha yüksek ihtimal :)

Oyla:
Üst Alt