Çözüldü Genpa Mi 11 Lite Yerine Mi 10T Teklif Etti Alınır mı?

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 12. 0.2
Telefon Modeli
Mi 11 Lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar Merhaba,

Eşime Mi 11 lite 4G modelden almıştım. Ekranda piksel hatası çıkması nedeniyle Genpa servise verdim ve değişim kararı çıkmıştı. Yaklaşık 21 gündür telefon temin edilemedi bugün aradılar ve yerine Mi 10T teklif ettiler herhangi bir farkda istemediler.

Eşimle ikilemde kaldık, her 2 telefonunda kendine göre +/- leri var gibi. Mi 11 Lite daha güncel bir telefon, amoled ekran, daha kibar zarif vs. Mi 10T daha iyi bir işlemci, 5G uyumlu, daha yüksek batarya... Ancak 6 ay önce çıkan bir model ve İps ekran. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz diye sormak istedim.

Görüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar.

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Mi 10T için diyorsunuz değil mi hocam angel~~Benimde tercihim ona kayıyor ancak çıkmasının üzerinden biraz zaman geçmesi ve amoled ekran düşündürmüştü beni.
mi 10T için diyorum hocam 6 ay fark var aralarında ekrana okadar takılmayın ve kaçırmayın

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Arada 2000tl var bence kaçırmayın. Oldu ki beğenmediniz al sat yapsanız bile cebinizde para kalıyor :D Bu arada 10t kullanıyorum ara ara ve 144hzyi görün amoled falan aramazsınız öyle diyim :) Ama Mİ10T daha ağır ve büyük telefon. Mi 11 lite karton gibiydi ağırlık olarak.

Oyla:
Üst Alt