General Mobile Discovery'e KitKat Güncellemesi Geldi

sas252

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
LG E975 (G)
Konular
38
General Mobile Discovery'e KitKat Güncellemesi Geldi

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Donanımsal olarak emsallerinden çok daha uygun bir fiyata sahip olması ile dikkat çeken General Mobile Discovery özellikle ülkemizde epeyce tercih edilen telefonlar arasında yer alıyor. Uzunca bir süredir General Mobile Discovery'e KitKat güncellemesinin gelip gelmeyeceği konusunda çeşitli dedikodular bulunuyordu.

Çıkması kadar çok konuşulan KitKat güncellemesi nihayet General Mobile Discovery'e geldi.

Ancak bu   4.4 KitKat güncellemesi şuan için beta aşamsında. Discovery 4.4 KitKat güncellemesinin tam olarak ne zaman beta aşamsından çıkacağı henüz net olarak bilinmiyor. Ancak beta sürümünün çok uzun süreceğini sanmıyoruz. 

Beta aşamasına katılmak için

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
biraz firma geç kaldı daha beta veriyor kullanıcıları kobay gibi kullanıp çözecekler ama piyasamızadaki onla aynı kulvardaki iki firma kikatı verdi bile bunlar dark ve casper.birde geciktirmelerinin sebebinin en stabil hale getirmek derken tüketiciye beta vermek başlı başına şamata.

sas252

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
LG E975 (G)
Konular
38
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cvp: General Mobile Discovery'e KitKat Güncellemesi Geldi

benkimim pid=4718 dateline=1404386605' Alıntı:
biraz firma geç kaldı daha beta veriyor kullanıcıları kobay gibi kullanıp çözecekler ama piyasamızadaki onla aynı kulvardaki iki firma kikatı verdi bile bunlar dark ve casper.birde geciktirmelerinin sebebinin en stabil hale getirmek derken tüketiciye beta vermek başlı başına şamata.
Geç kaldığına katılıyorum ama bence tüketiciye beta vermek iyi birşey

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524

sas252' Alıntı:

ben kötü demedim şirket kendi ile çelişiyor bu adamlar ilk dediki nisan sonu kitkat verceğeyiz.ama sonra dediler ki stabilete ile uğraşıyoruz size en iyi halde vereceğiz.dediğin zamandan sonra bu kadar ay geçmiş sen kullanıcına beta veriyorsun benim sıkıntım orda.

sas252

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
LG E975 (G)
Konular
38
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

benkimim pid=4722 dateline=1404388505' Alıntı:
sas252 pid=4720 dateline=1404387784' Alıntı:

ben kötü demedim şirket kendi ile çelişiyor bu adamlar ilk dediki nisan sonu kitkat verceğeyiz.ama sonra dediler ki stabilete ile uğraşıyoruz size en iyi halde vereceğiz.dediğin zamandan sonra bu kadar ay geçmiş sen kullanıcına beta veriyorsun benim sıkıntım orda.
Haklısınız hocam

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
@benkimim hocama katılıyorum. Sanıyorum Muzaffer Bey'i kimse takmıyor. Şarj konnektörü ile ilgili evet sorunun farkındayız ve gidermek için herşeyi yapıyoruz diyor, Telpa efendi 50TL para istiyor. Biraz diş gösterince peki bu seferlik bizden olsun diye Garanti'den yapıyor. Peki bunca insandan aldığınız paralar ne olacak? Sonra bu ay içinde güncelleme vereceğiz diyor, yazılım ekibinden çıt yok. Eeee hani diyorlar o da ne yapsın, testlerini henüz bitiremedik, sizlere en iyisini sunmak için biraz geciktirmek zorundayız diyor. Aradan 3 ay geçiyor buyrun güncelleme diyorlar; beta. Üstelik Tweeter ve facebook, kullanıcıların feryatlarıyla inliyor. Yükleyen herkes bin pişman.
Maalesef, bu Türkiye'nin telefonu, Türk malı demekle olmuyor.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Üst Alt