Çözüldü general mobile 4g veri kurtarma

kirenci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
gm 4g
Konular
2
Miui 8 romuda burdan yükleyebilirsiniz:
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer wipe yaparken dahili hafıza şeçili değil ise silinmemiş olabilir.Bu romda dosyaların üzerine kuruluyor.Kendi wipe yapmadigi için,siz kendinize göre wipeları yapabiliyorsunuz.
link için tesekkurler. ayrıca hiç wipe yapmadım

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Cihaza yüklediğim birçok rom otomatik bir temizleme yapıp,temiz bir yükleme yapıyordu.Ama bu romu ne zaman yüklesem önceki romdan kalan verilerimi koruyabildim.Ve 3-4 defa kullandım sahibiyken.Wipelarda data-cache yapmam yeterli oluyordu yani.Banada garip gelmişti.

Son düzenleme:

kirenci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
gm 4g
Konular
2
Telefonu bilgisayara bağlayıp ardından twrp ye girin hocam.
hocam telle baya ilgilenmeyince şarjı bitmiş az şarj edip dediklerinizi uygulayacagım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaza yüklediğim birçok rom otomatik bir temizleme yapıp,temiz bir yükleme yapıyordu.Ama bu romu ne zaman yüklesem önceki romdan kalan verilerimi koruyabildim.Ve 3-4 defa kullandım sahibiyken bu romu.Wipelarda data-cache yapmam yeterli oluyordu yani.Banada garip gelmişti.
twrp ekranından halledemezsem bu garip yöntemi deniycem hocam artık son çare

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
yaptım. telefonda twrp ekranı pc de ekteki ekran mevcut
Twrp 0 mb gördüğü için pc görmemiş demek XiaoMiu hocam siz bir ara kullanıyordunuz orangefox recovery de 0 mb sorunu yoktu galiba orangefox recovery kursa veriler gözükürmü?

kirenci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
gm 4g
Konular
2
Twrp 0 mb gördüğü için pc görmemiş demek XiaoMiu hocam siz bir ara kullanıyordunuz orangefox recovery de 0 mb sorunu yoktu galiba orangefox recovery kursa veriler gözükürmü?
ben twrp son sürümü olan 3.3.1-0 sürümünü değil de bir önceki sürüm olan 3.3.0-0 sürümünükullanıyorum. Bir ara nette son sürümde böyle bir hata bulunmadığını okumustum ama son sürümü bulamadım general mobile 4g için. Acaba siz bana herhangi bir link bulabilir misiniz? Bir de son sürümle deneyeyim

Üst Alt