Tema Gelişmiş Kilit Ekranı Teması

isainci4316

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
isa
Cihazım
mi4
Konular
0
Ben yukledim ama kurmuyor

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
35
Uygulanmıyor

Hocam temalardan kişiselleştir/kilit ekranı bölümünden seçiyorsunuz değil mi? Sorununuzu en açık şekilde yazmaya çalışın çünkü aklıma bir çok şey geliyor.

isainci4316

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
isa
Cihazım
mi4
Konular
0
Hocam temalardan kişiselleştir/kilit ekranı bölümünden seçiyorsunuz değil mi? Sorununuzu en açık şekilde yazmaya çalışın çünkü aklıma bir çok şey geliyor.
Üstat baştan alaym ilk defa bunu kullanıyorum. Bastan tarif etsen bana kisişelleştir bulamadm mesela

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
35
Üstat baştan alaym ilk defa bunu kullanıyorum. Bastan tarif etsen bana kisişelleştir bulamadm mesela

Siz temalar mod ya da temalar xposed modülü kullanıyor musunuz?
Temalar bölümünden içeri aktara tıklayıp temayı seçince içeriye aktarılabiliyor mu?

Eğer temalar içeriye aktarılabiliyorsa ve temalarda kişiselleştir ya da özelleştir bölümü görünmüyorsa, internetinizi kapatın yüklü uygulamalardan temaların verisini temizleyip tekrar temalara girin, interneti açmadan kişiselleştir butonuna tıklayın oradan kilit ekranı bölümüne girin ve yüklediğiniz kilit ekranını seçin.

isainci4316

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
isa
Cihazım
mi4
Konular
0
Siz temalar mod ya da temalar xposed modülü kullanıyor musunuz?
Temalar bölümünden içeri aktara tıklayıp temayı seçince içeriye aktarılabiliyor mu?

Eğer temalar içeriye aktarılabiliyorsa ve temalarda kişiselleştir ya da özelleştir bölümü görünmüyorsa, internetinizi kapatın yüklü uygulamalardan temaların verisini temizleyip tekrar temalara girin, interneti açmadan kişiselleştir butonuna tıklayın oradan kilit ekranı bölümüne girin ve yüklediğiniz kilit ekranını seçin.
Üstat dediğin gibi yaptım malesef olmadı dikkatimi çeken şey internet varken kişiselleştir çıkmıyor anlamadım uygula tıklıyorum olmuyor hatada vermiyor

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
35
Üstat dediğin gibi yaptım malesef olmadı dikkatimi çeken şey internet varken kişiselleştir çıkmıyor anlamadım uygula tıklıyorum olmuyor hatada vermiyor

Başka bir temayı temalar uygulamasını kullanmadan indirip içeri aktar ve uygula eğer olmuyorsa temalar uygulamasında eğer oluyorsa kilit ekranının indirilmesinde bir hata olmuştur, ayrıca forumda haqanguven'İn mi4 için yaptığı temalar mod var onu kullanmayı dene olmuyorsa da bilmiyorum artık malesef

dreamby43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
mi 5 s plus
Konular
4
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Hocam çok teşekürler.