Soru Gelen aramalarda isim gözükmüyor

Ebedi86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman kaçar
Cihazım
Mi note8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL 11 0 3
Telefon Modeli
Mi note8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, gelen arama ve cevapsız çağrılar da, sadece telefon numarası gözüküyor. Daha sonra Kayıtlara baktığım da kişinin rehberdeki ismi gözüküyor ama? Ne yapmam gerekli

hiromen35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kahraman
Cihazım
Redmi note 9
Konular
8
Aynı sorun bendede var normal tema kullanıyorum temayimi degiseyim

Oyla:

Pusul333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sule
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Merhaba, gelen arama ve cevapsız çağrılar da, sadece telefon numarası gözüküyor. Daha sonra Kayıtlara baktığım da kişinin rehberdeki ismi gözüküyor ama? Ne yapmam gerekli
Bendede aynı sorun var. Temayı değiştirdim ama hala düzelmedi ne yapabilirim :'(

Oyla:

BenErdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ben Erdem
Cihazım
Note 11
Konular
0
Değişen birşey yoktu, diğer arkadaşın dediği gibi:orijinal temayı değiştirdim, şimdilik düzeldi gibi gözüküyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba. Hangi tema bu değiştirince sorunu çözen acaba; başka temalar denedim ame çözülmüyor. Öyle saçma bir hata ki bu: bazılarının isimler çalarken görünüyor, bazılarının görünmüyor ama işte bir zaman görünen isimler başka bir zaman görünmeye de biliyor. Tel çalarken isim yok sarece numara görünüyor, cevapsız çağrı olunca sonra yukardan bildirimlerde isim görünüyor ama çağrı geçmişine bakınca yine isim yok numara var.

Açıkçası saçma sapan bir durum ve bu telefonu aldığıma bin pişmanım.

Tema çözümüyle sorunu halleden hangi temayı kullandığı konusunda bilgilendirirse sevinirim.

Oyla:

kemalperk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kml
Cihazım
poco x3
Konular
0
Sorun tema ile ilgili değil arkadaşlar. Sorun ayarlardaki şifreler ve güvenlikte olan ekran kilidi ile alakalı. Onu kaldırınca düzeliyor yada telefonu her açtığınızda ekranı kendiniz 1 kere açarsanız rehbere kayıtlı kişilerin adını gösteriyor. Yok sadece telefonu kapatıp açarsanız rehbere o izni vermiyor kilit ekranı. Miui 13 yükledim sorun yine düzelmedi malesef. Bu yazılımsal bir hata sanırım.

Oyla:
Üst Alt