Yardım Gelen Arama Görünmüyor.

• Konbuyu başlatan udalas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 18K

udalas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit Dalaş
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Merhaba Değerli Dostlar.

Şöyleki telefonuma arama geldiğinde telefonum çalıyor ve titriyor. Fakat ekran uyanmıyor. Tuş kilidini açıyorum, telefon çalmaya ve titremeye devam ediyor. Gelen aramayı cevaplayabilemem için açılması gereken ekran açılmıyor. Ekranı yukarıdan çektiğimde bildirimler bölümünde Gelen Arama yazıyor. Oraya dokunuyorum ancak o zaman cevaplayabiliyorum. Bu işi nasıl düzeltebilirim. Yardımlarınızı rica ederim.

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Telefon uygulamasının verilerini temizlemeyi deneyin, eğer olmazsa uygulamalarda CallDialer gibi bir uygulama görürseniz durmaya zorla deyin ve tekrar arama yapın.

Oyla:

udalas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit Dalaş
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Telefon uygulamasının verilerini temizlemeyi deneyin, eğer olmazsa uygulamalarda CallDialer gibi bir uygulama görürseniz durmaya zorla deyin ve tekrar arama yapın.
Olmadi ne yaptimsa olmadi. Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum anlamadım

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Bootloader kilidini açarak Mi Flash ile tekrardan temiz kurulum yapın derim ancak garantiniz bootloader kilidinin açık olup olmamasını garanti dışı sayıyormu saymıyormu öğrendikten sonra yapmanızı tavsiye ederim.

Oyla:

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Ayarlar > Kilit Ekranı & Parola > Kilit ekranını bildirimler için uyar kısmı aktif mi?

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bootloader kilidini açarak Mi Flash ile tekrardan temiz kurulum yapın derim ancak garantiniz bootloader kilidinin açık olup olmamasını garanti dışı sayıyormu saymıyormu öğrendikten sonra yapmanızı tavsiye ederim.
Bence boyle bir problem için buna gerek yok en kötü fabrika ayarlarına geri dön yapsa yine düzelir :)

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Bence boyle bir problem için buna gerek yok en kötü fabrika ayarlarına geri dön yapsa yine düzelir :)

Arkadaş ne yaptımsa olmadı deyince bunları denemiştir diye düşündüm bende. Fazlanın zararı olmaz hocam en son çare buna yönelir arkadaş :D :)

Oyla:

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
6
Merhaba Değerli Dostlar.

Şöyleki telefonuma arama geldiğinde telefonum çalıyor ve titriyor. Fakat ekran uyanmıyor. Tuş kilidini açıyorum, telefon çalmaya ve titremeye devam ediyor. Gelen aramayı cevaplayabilemem için açılması gereken ekran açılmıyor. Ekranı yukarıdan çektiğimde bildirimler bölümünde Gelen Arama yazıyor. Oraya dokunuyorum ancak o zaman cevaplayabiliyorum. Bu işi nasıl düzeltebilirim. Yardımlarınızı rica ederim.
Ayarlar>uygulamaları yönet>telefon>bildirimler>bildirim kategorileri>telefon başlığı altındakiler bu şekilde mi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cihazlarımız aynı olmadığı için yolak aynı olmayabilir ancak demek istediğim telefon uygulamasının bildirimlerinin yönetildiği kısma bir göz atmanız.

Oyla:

udalas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit Dalaş
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Ayarlar > Kilit Ekranı & Parola > Kilit ekranını bildirimler için uyar kısmı aktif mi?
Merhaba kardeşim oneri icin teşekkür ederim fakat benin MiA2 Lite de ayarlardan sonra kilit ekranı & Parola diye bir yer yok. Güvenlik menüsü altinda anlattığına uyan bir kısım var ve orası da açık.Yes~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar>uygulamaları yönet>telefon>bildirimler>bildirim kategorileri>telefon başlığı altındakiler bu şekilde mi?

Cihazlarımız aynı olmadığı için yolak aynı olmayabilir ancak demek istediğim telefon uygulamasının bildirimlerinin yönetildiği kısma bir göz atmanız.
Kardeşim çok sağol menüler aynı değil ama yönlendirmen işe yaradı. Nasıl oldu anlamadım ama telefon bildirimlerinin hepsi sadece ses çıkar olarak ayarlanmış. Ben kurcalamadım eminim. Neyse Android'i yrni yeni öğreniyoruz. Teşekkürler

Kardeşim çok sağol menüler aynı değil ama yönlendirmen işe yaradı. Nasıl oldu anlamadım ama telefon bildirimlerinin hepsi sadece ses çıkar olarak ayarlanmış. Ben kurcalamadım eminim. Neyse Android'i yeni öğreniyoruz. Teşekkürler

Kardeşim çok sağol menüler aynı değil ama yönlendirmen işe yaradı. Nasıl oldu anlamadım ama telefon bildirimlerinin hepsi sadece ses çıkar olarak ayarlanmış. Ben kurcalamadım eminim. Neyse Android'i yeni öğreniyoruz. Teşekkürler

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt