Yardım Gelen Arama Görünmüyor.

• Konbuyu başlatan udalas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 18K

udalas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit Dalaş
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Merhaba Değerli Dostlar.

Şöyleki telefonuma arama geldiğinde telefonum çalıyor ve titriyor. Fakat ekran uyanmıyor. Tuş kilidini açıyorum, telefon çalmaya ve titremeye devam ediyor. Gelen aramayı cevaplayabilemem için açılması gereken ekran açılmıyor. Ekranı yukarıdan çektiğimde bildirimler bölümünde Gelen Arama yazıyor. Oraya dokunuyorum ancak o zaman cevaplayabiliyorum. Bu işi nasıl düzeltebilirim. Yardımlarınızı rica ederim.

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
6
Geçmiş olsun.
Merhaba kardeşim oneri icin teşekkür ederim fakat benin MiA2 Lite de ayarlardan sonra kilit ekranı & Parola diye bir yer yok. Güvenlik menüsü altinda anlattığına uyan bir kısım var ve orası da açık.Yes~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim çok sağol menüler aynı değil ama yönlendirmen işe yaradı. Nasıl oldu anlamadım ama telefon bildirimlerinin hepsi sadece ses çıkar olarak ayarlanmış. Ben kurcalamadım eminim. Neyse Android'i yrni yeni öğreniyoruz. Teşekkürler

Kardeşim çok sağol menüler aynı değil ama yönlendirmen işe yaradı. Nasıl oldu anlamadım ama telefon bildirimlerinin hepsi sadece ses çıkar olarak ayarlanmış. Ben kurcalamadım eminim. Neyse Android'i yeni öğreniyoruz. Teşekkürler

Kardeşim çok sağol menüler aynı değil ama yönlendirmen işe yaradı. Nasıl oldu anlamadım ama telefon bildirimlerinin hepsi sadece ses çıkar olarak ayarlanmış. Ben kurcalamadım eminim. Neyse Android'i yeni öğreniyoruz. Teşekkürler

Oyla:

Bigfree

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Srtc
Cihazım
T9
Konular
0
Benim telefon Mi 9T
1. "Ayarlar" girin
2. "Uygulamalar" girin
3. "Uygulamaları yönet" girin
4. Sağ üst kısımdaki uç noktaya basarak "Tüm uygulamaları göster" aktif edin
5. "Telefon" girin
6. "Uygulama izinleri" girin ve "Telefon" reddedilenler bölümünde ise izin verilenler bölümüne alın yani izin verin
7. Bir geri bölüme geri gelin
8. "Bildirimler" girin
9. "Uygulama Simge rozetlerini göster, kayan bildirimler, kilit ekranı bildirimleri, seslere izin ver, titreşime izin ver, led ışığını kullanılmasına izin ver " bunların hepsini aktif edin
10. Aynı bölümdeki bildirim kategorileri altındaki "Telefon" girin
11. "Önemlilik" girin
12. "Yüksek" "ses çıkar ve ekranda belirir" aktif et
Ben bunları yaptım düzeldi. Kolay gelsin.

Oyla:

Msaglammm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mami
Cihazım
Samsung a7
Konular
0
D
Benim telefon Mi 9T
1. "Ayarlar" girin
2. "Uygulamalar" girin
3. "Uygulamaları yönet" girin
4. Sağ üst kısımdaki uç noktaya basarak "Tüm uygulamaları göster" aktif edin
5. "Telefon" girin
6. "Uygulama izinleri" girin ve "Telefon" reddedilenler bölümünde ise izin verilenler bölümüne alın yani izin verin
7. Bir geri bölüme geri gelin
8. "Bildirimler" girin
9. "Uygulama Simge rozetlerini göster, kayan bildirimler, kilit ekranı bildirimleri, seslere izin ver, titreşime izin ver, led ışığını kullanılmasına izin ver " bunların hepsini aktif edin
10. Aynı bölümdeki bildirim kategorileri altındaki "Telefon" girin
11. "Önemlilik" girin
12. "Yüksek" "ses çıkar ve ekranda belirir" aktif et
Ben bunları yaptım düzeldi. Kolay gelsin.
Dostum samsung a7 2018 cihazım, tuş kilidi açıkken arayan kişiyi yanıtla ekranı filan geliyor ama tuş kilidi varken çıkmıyor, kilidi açıp üstten bildirimi çekersem yanıtla çıkıyor, birden bire bu şekilde oldu düzeltemiyorum sorun nedir, nasıl düzelir

Oyla:
Üst Alt