Geekbuying İndirim Kuponları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce 249,99$'dan 64GB'lık MiPad aldım. Gerçi henüz kargoya verilmedi, bu hafta verilecekmiş. İyiki de verilmemiş. Bu sayede 10$ para iadesi aldım. Çünkü 3.yıl kutlamaları nedeniyle 239,99$'a indirmişler fiyatını. Yani Xiaomi'nin resmi fiyatına veriyorlar. Tablet ihtiyacı olanların kaçırmamasını tavsiye ederim. Daha ucuza bulunması mümkün değil diye düşünüyorum. Buraya geldiğinde gümrüğe takılırsa 50$ vergi ödenmesi gerekecek. Ama en kötü senaryoyu düşünüp bu vergiyi ödeyeceğimizi düşünsek bile 289,99$ ile diğer yerlerden alınabilecek en ucuz fiyatın bile altında olacak. Haber vermek istedim.
http://www.geekbuying.com/item/XIAOMI-MI-PAD-Tegra-K1-Quad-Core-2-2GHz-7-9-Inch-Tablet-PC-Android-4-4-Retina-IPS-Screen-2GB-64GB---White-335645.html

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Belki Mipad 2 çıkacaktır. Bu yüzden Xiaomi fiyatları indirmiştir ama resmi siteye henüz yansıtmamıştır, bilemiyorum. Bildiğim tek şey bu fiyatın Mipad için en dip fiyat olmasıdır.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Ynt: Geekbuying İndirim Kuponları

abi duzenine hayranim :)

excel'le siparisleri takip etmek :)

edit: burada 180 dolar diyor mipad'e.

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-Pad-Mipad-7-9-inch-16GB-Nvidia-Tegra-K1-Quad-Core-IPS-2048X1536/1941213029.html

MI 4W cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
RE: Ynt: Geekbuying İndirim Kuponları

smyrniankiwi' Alıntı:
abi duzenine hayranim :)

excel'le siparisleri takip etmek :)

edit: burada 180 dolar diyor mipad'e.

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-Pad-Mipad-7-9-inch-16GB-Nvidia-Tegra-K1-Quad-Core-IPS-2048X1536/1941213029.html

Bu sadece size göstermek için hazırladığım tablo. Esas dosya farklı. Satınalma tarihi, sipariş no, kargo tarihi, tracking no, Türkiye'ye giriş tarihi (bunu yeni eklemeye başladım) elime ulaştığı tarih, ürün adı, adedi, fiyatı, tutarı, indirim miktarı, döviz kuru, refund bilgileri v.s. her türlü bilgi mevcut. Aliexpress'in 11 Kasım 2014 etkinliğinde 15 civarı sipariş olunca bunları takip edebilmek için başladım bunları tutmaya. Denk geldikçe eski siparişleri de ekliyorum. Güzel birşey ve istatistik tutmak kolay oluyor.
Verdiğiniz linkteki tablet 16GB model. Ancak yine de haddinden fazla ucuz. Açıkçası ben pek güvenemedim.

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Ynt: Geekbuying İndirim Kuponları

abi sd card girisi var bildigim kadariyla mipad'de. 128 gb'a kadar destekliyor diye biliyorum. ha 16+128 var bir de 64+128 var diye dusunursen saygi duyarim :)

bu arada ben de siparislerimi takip ediyorum ancak word dosyasinda. geldikce de siliyorum. cok guzel olmus, duzen iyidir. keske ben de silmeseydim :)

edit : satici oldukca guvenilir ancak simdi dikkat ettim. shipping : 63.59 $ :D

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Sdcard girişi benim için fazla birşey ifade etmiyor. Uygulamaları sdcard'a asla taşımam. Cihazların yavaşlaması, takılması, ana ekranların aptallaşmasının en büyük nedenlerinden birisi budur. Ayrıca cihazlar sdcard'ta ulaşmaya çalışırken çok fazla takılırlar. Bu nedenle sdcard kullanmamaya çalışırım.

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
chatin_62' Alıntı:
Arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce 249,99$'dan 64GB'lık MiPad aldım. Gerçi henüz kargoya verilmedi, bu hafta verilecekmiş. İyiki de verilmemiş. Bu sayede 10$ para iadesi aldım. Çünkü 3.yıl kutlamaları nedeniyle 239,99$'a indirmişler fiyatını. Yani Xiaomi'nin resmi fiyatına veriyorlar. Tablet ihtiyacı olanların kaçırmamasını tavsiye ederim. Daha ucuza bulunması mümkün değil diye düşünüyorum. Buraya geldiğinde gümrüğe takılırsa 50$ vergi ödenmesi gerekecek. Ama en kötü senaryoyu düşünüp bu vergiyi ödeyeceğimizi düşünsek bile 289,99$ ile diğer yerlerden alınabilecek en ucuz fiyatın bile altında olacak. Haber vermek istedim.
http://www.geekbuying.com/item/XIAOMI-MI-PAD-Tegra-K1-Quad-Core-2-2GHz-7-9-Inch-Tablet-PC-Android-4-4-Retina-IPS-Screen-2GB-64GB---White-335645.html

bu mipad için indirim kuponu varmı şimdi sipariş vermeyi düşünüyorum birde kargo için hangisini seçmeliyiz teşekkürler

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Zaten fiyat dip fiyat. Bundan daha fazla indirim alabileceğiniz biryer bilmiyorum. Ürün zaten yüksek fiyatlı bir ürün olduğu için normal adi kargo ile gönderilmeyecektir. 

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
chatin_62' Alıntı:
Zaten fiyat dip fiyat. Bundan daha fazla indirim alabileceğiniz biryer bilmiyorum. Ürün zaten yüksek fiyatlı bir ürün olduğu için normal adi kargo ile gönderilmeyecektir. 

cevabınız için teşekkürler siparişi verdik bakalım ne zaman gelecek birde şunu sorayım size gümrüğe takılırsa 50 dolar ödemekten bahsetmişsiniz bu mipad gümrüğe tabimi gümrüğe takılıp takılmıyacağı neye bağlı teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt