Yardım gece veri kapalı olmasına rağmen şarj bitiyor.

jazz_01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
11
cihazı ilk çıktığı zamanlarda almıştım şarjı bir günü çok rahat çıkarıyordu ama son zamanlarda şarj yarım günü bile çıkarmıyor artık ve gece uyumadan önce wifi yi mobil veriyi kapatıyorum batarya örneğin %60, uyandığımda % 10 civarı kalmış oluyor. arkaplanda çalışan hiç bişey de yok . çözümü bilen var mı?

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
cihazı ilk çıktığı zamanlarda almıştım şarjı bir günü çok rahat çıkarıyordu ama son zamanlarda şarj yarım günü bile çıkarmıyor artık ve gece uyumadan önce wifi yi mobil veriyi kapatıyorum batarya örneğin %60, uyandığımda % 10 civarı kalmış oluyor. arkaplanda çalışan hiç bişey de yok . çözümü bilen var mı?
Sıkıntı bataryadandır sanırım :)

Oyla:

jazz_01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
11
miui güncellemesi tetikleyebilir mi sarj sorununu ? AIDA64 ile kontrol ediyorum pil sağlığı '' iyi '' yazıyor.

Oyla:

Kingrider

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kingrider
Cihazım
Redmi Note 7 64
Meslek
Tekniker Adayı
Konular
16
Bende de olmuştu formatta düzelmişti bir güncellemeden sonra böyle olmuştu. Sonra tekrar oldu garantiye yolladım yapmadan sorun yok diye geri yolladılar.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Cihazda root var ise naptime uygulamasını deneyin. Uygulamanın çalışması için son uygulamalar penceresinde kilitlenmelidir.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Yedek alıp cihazı sıfırlayın hocam, sistem yükseltmesi yaptıktan sonra cihazı sıfırlamadıysanız sistem çakışmasından kaynaklı sorun olabilir.

Oyla:
Üst Alt