Rehber Gece aşırı şarj tüketimi sorununu çözdüm!

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
bişe diyimmi, yorumu yazdım sonra yukarıdaki yorumları okudum herkes zaten aynı şeyi demiş :)
hocam, çünkü üçümüz de aynı anda yazmışız mesajları. ben kendi mesajımı yükleyince bir baktım 2 kişi daha yanıt vermiş.

kebzd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Red mi note 10
Konular
10
Bu sorun miui 14 e geçince başladı. 13 ve 12 de böyle bir sorun yoktu. Ne lanet rommuş bu miui 14 yahu. Hayır versiyon düşüreceğim onu yapmak içinde kırk takla atmak gerekiyor. Yok flasboot, yok pc, onu indir bunu kur falan. Sırf şu yüzden markadan soğudum yemin ediyorum.
Aynen öyle hocam. Miui 15'te düzelir belki bir umut. Erken çıkarsa inşallah

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Aynen öyle hocam. Miui 15'te düzelir belki bir umut. Erken çıkarsa inşallah
Ondada düzelmezse bir daha xiaomi almam. Bende redmi note 8 ve note 9 pro da var. Bunlarda bu sorun yok. Hadi redmi note 8 de olmaz o miui 12.5. Redmi note 9 pro miui 14 olmasına rağmen onda da yok böyle bir sorun. Ama bu redmi note 10 pro da 14.0.8 e güncelledikten sonra başladı. Hard reset yaptım başta olmuyordu, sonra yine başladı şarj gitmeye. Pilde sorun varmı diye baktım ordada sıkıntı yok. Şu hyperos i bekliyorum ondada aynı olursa satacam bu cihazı.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
AppManager ile uygulama hizmetlerinden her uygulama için ince ayar yapabilirsiniz (root gerekir) uygulamayı açıp hizmetler sekmesinden başlangıçta çalışma, ve arka planda çalışmalarını engellersiniz, sorununuza çözüm olabilir.

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Ondada düzelmezse bir daha xiaomi almam. Bende redmi note 8 ve note 9 pro da var. Bunlarda bu sorun yok. Hadi redmi note 8 de olmaz o miui 12.5. Redmi note 9 pro miui 14 olmasına rağmen onda da yok böyle bir sorun. Ama bu redmi note 10 pro da 14.0.8 e güncelledikten sonra başladı. Hard reset yaptım başta olmuyordu, sonra yine başladı şarj gitmeye. Pilde sorun varmı diye baktım ordada sıkıntı yok. Şu hyperos i bekliyorum ondada aynı olursa satacam bu cihazı.
9 proda sorun yaşıyorum hocam. uygulamaların bi kısmının arkaplan etkinliklerini kapatmama rağmen var.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
9 proda sorun yaşıyorum hocam. uygulamaların bi kısmının arkaplan etkinliklerini kapatmama rağmen var.
Ben yaşamıyorum. Acaba güvenlik uygulaması güncellemesi yüzünden mi oluyor bu? Teli yeniden başlatınca mesela bir hafta düzeliyor sonra yine başlıyor. Anlamadım gitti.

Toprak46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
XİAOMİ 11 T
Konular
0
Ben aynı cihazda Endonezya 12.5.2 kullanıyorum, batarya kaybı olarak geceden sabaha ancak %1-2 felan kaybım oluyor.

kebzd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Red mi note 10
Konular
10
Ben aynı cihazda Endonezya 12.5.2 kullanıyorum, batarya kaybı olarak geceden sabaha ancak %1-2 felan kaybım oluyor.
Belki ben de denemek için geçerim bahsettiğiniz versiyona. Şu an endonezya 14.2 mevcut. Sadece pil performansından şikayetçiyim onun haricinde memnunum

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Pil ve Performans verilerin hepsi silindiğinde, uygulamaların arka plan kısıtlamaları vs hepsi normale döner

Üst Alt