GearBest Türkiye [Resmi Konu]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GearBest.com

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
GearBest
Cihazım
Mi 6
Konular
114
Gearbeste yeni üye oldum Tr olanına o yüzden acemiliğimi maruz görün alttaki resimde 2 tane aynı ürün olmasına rağmen fiyatları farklı çıkıyor bunun sebebi nedir ve eğer sipariş verirsek hangisi daha güvenilir şekilde elime ulaşabilir ayrıca bu saat için indirim kuponu isteyecek misiniz?...

ikisinin bulunduğu depolar farklı. Örneğin üstteki ürün 54 ülkeye gönderilemiyor alttaki diğer 54 ülkeye de gönderiliyor. Özellik olarak değişikliği yok aynı ürünler

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Teşekkürler cevaplarınız için... Peki bu tür Akıllı telefonlar için yada bu ürün için indirim kodu bulabilirmiyiz yada siz paylaşacakmısınız?...

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Hocam özelden de yazmıştım ama dönmediniz indirim fırsatları sadece teknoloji ürünleri için mi geçerli yoksa diğer ürünler için de kod bulabilirmiyiz örneğin önceki mesajlarımda paylaştığım balık avı için olan makine,linkler mevcut bir bakabilirsen sevinirim. Birde benim kart bilgilerimi kabul etmiyor hata yazısı çıkıyor resimdeki gibi cevaplar için şimdiden teşekkürler selametle

Ekli dosyalar

• IMG_20170926_175451.png
    IMG_20170926_175451.png
    191,2 KB · Görüntüleme: 30

Su-i Hal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Mi6
Konular
3
Hocam özelden de yazmıştım ama dönmediniz indirim fırsatları sadece teknoloji ürünleri için mi geçerli yoksa diğer ürünler için de kod bulabilirmiyiz örneğin önceki mesajlarımda paylaştığım balık avı için olan makine,linkler mevcut bir bakabilirsen sevinirim. Birde benim kart bilgilerimi kabul etmiyor hata yazısı çıkıyor resimdeki gibi cevaplar için şimdiden teşekkürler selametle
Banka Kartı kabul edilmiyor Enpara hariç. Enpara, İninal veya kredi kartı ile alışveriş yapılabilir. Eğer bu üçünü kullanıp yine yapamıyorsan internet üzerinden alışveriş kısıtlanmıştır veya yurtdışından alım kısıtlanmıştır. Bu sorunuda bireysel internet şubesinden ayarlayabilirsin.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
AliExpress cayır cayır ediyor aynı normal ATM kartını bizde oradan alırız artık ne yapalım

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Bugün bir indirim vardı ama 17.99 du. Daha uygun için 11.11 etkinliğini beklicem ben. Acelen yoksa bekle uygun fiyata düşer

11.11 Aynı zamanda benim doğum günüm :D birde bu indirim tam 11.11 de 1 günlük mü olacak yoksa şimdiden bazı indirimler oluyor mu yeni üye oldum ve No1 G6 adlı bir Akıllı saati takip ediyorum ve almayı düşünüyorum bu üründe dahil herşeyde indirim mi oluyor?...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt