Gcam Gcam Go Lite 3.8 - Mi Max 3 (Nitrogen )

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
96 MB boyutunda bir Google kamera (Gcam Go). MiMax 3 üzerinde gayet iyi çalışıyor, HDR açık tutulduğu zaman seri ve kaliteli resimler elde ediliyor. Mi Max 3 kullanıcılarına önerilir.

İndirme Linki :

Mangineer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahoni
Cihazım
RedmiK60 12/512
Meslek
Mec. Engineer
Konular
4
hocam emeğine sağlık. hdr yi nasıl açabiliyoruz ayarlarda göremedim.

zaferturan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
zafer
Konular
1
96 MB boyutunda bir Google kamera (Gcam Go). MiMax 3 üzerinde gayet iyi çalışıyor, HDR açık tutulduğu zaman seri ve kaliteli resimler elde ediliyor. Mi Max 3 kullanıcılarına önerilir.

İndirme Linki :
bu kamerayı kurduğum günün gecesi twitter adresimden benim yapmadığım bir paylaşım oldu. sildim. bu programı da kaldırdım. şu an bir sorun yok. bu programı kuranlar kontrol edebilir mi benzer bir sorun olup olmadığını?

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
bu kamerayı kurduğum günün gecesi twitter adresimden benim yapmadığım bir paylaşım oldu. sildim. bu programı da kaldırdım. şu an bir sorun yok. bu programı kuranlar kontrol edebilir mi benzer bir sorun olup olmadığını?
Yani hem GCam 8.6 ve hemde Gcam Go 3.8 sizin haberiniz olmadan Twitter' de gizlice paylaşım yapıyorlar, öyle mi ? İnanılır gibi değil !
Her ikisini de kurarak test etmiş biriyim. Hiç böyle bir şeye rastlamadım !

zaferturan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
zafer
Konular
1
Yani hem GCam 8.6 ve hemde Gcam Go 3.8 sizin haberiniz olmadan Twitter' de gizlice paylaşım yapıyorlar, öyle mi ? İnanılır gibi değil !
Her ikisini de kurarak test etmiş biriyim. Hiç böyle bir şeye rastlamadım !
programları karıştırmışım. diğerini yanlışlıkla yazdım ve sildim. bu programdan şüpheleniyorum. diğerini kurmadım. bu programı kuran başkaları da deneyimlerini yazsın bakalım benzer bir var mı.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Gcam bir fotoğraf ve video uygulamasıdır. Eğer internete çıkmasına ve sosyal medyada paylaşım yapmasına izin vermişseniz uygulamadan kuşku duyma gibi bir düşünceye kapılmak yanlış olur.

Ayarlardan İnternete çıkmasına ve sosyal medyada paylaşım yapmasına izin vermezsiniz, olur biter !

zaferturan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
zafer
Konular
1
Gcam bir fotoğraf ve video uygulamasıdır. Eğer internete çıkmasına ve sosyal medyada paylaşım yapmasına izin vermişseniz uygulamadan kuşku duyma gibi bir düşünceye kapılmak yanlış olur.

Ayarlardan İnternete çıkmasına ve sosyal medyada paylaşım yapmasına izin vermezsiniz, olur biter !
sen işine bak kardeşim!!!!! ben burada aynı programı kullananlar böyle bir durum yaşadıar mı onu sordum cevap bekleyeceğim!!!!!!!!

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
sen işine bak kardeşim!!!!! ben burada aynı programı kullananlar böyle bir durum yaşadıar mı onu sordum cevap bekleyeceğim!!!!!!!!
Emriniz olur, başka bir emriniz var mı ?

Unutulmamalı ki burası bir bilgi paylaşım platformu. Bu forumun kendine özgü kuralları vardır.

- Kardeşim diyorsunuz. Diyemezsiniz ! Çünkü Kardeş olmadığımıza adım gibi eminim.

- Forum kuralları gereği size siz diyerek hitap eden birine '' Sen '' diye hitap edilmez.

- GCam konusunu gündeme getirdiğim için konu beni ilgilendiriyor ve size yardımcı olmaya çalışıyorum.

- Forumda her isteyen görüşünü belirtebilir, ancak bunu yaparken hiç kimse bir başkasına '' Sen işine bak '' diyerek saldırgan bir cüretkarlık gösteremez.

- Sorduğunuz soru beni direkt ilgilendiriyor, çünkü aynı kamera uygulamasını kurmuş, kullanmış biriyim.

Bilmem anlatabildim mi?

zaferturan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
zafer
Konular
1
Emriniz olur, başka bir emriniz var mı ?

Unutulmamalı ki burası bir bilgi paylaşım platformu. Bu forumun kendine özgü kuralları vardır.

- Kardeşim diyorsunuz. Diyemezsiniz ! Çünkü Kardeş olmadığımıza adım gibi eminim.

- Forum kuralları gereği size siz diyerek hitap eden birine '' Sen '' diye hitap edilmez.

- GCam konusunu gündeme getirdiğim için konu beni ilgilendiriyor ve size yardımcı olmaya çalışıyorum.

- Forumda her isteyen görüşünü belirtebilir, ancak bunu yaparken hiç kimse bir başkasına '' Sen işine bak '' diyerek saldırgan bir cüretkarlık gösteremez.

- Sorduğunuz soru beni direkt ilgilendiriyor, çünkü aynı kamera uygulamasını kurmuş, kullanmış biriyim.

Bilmem anlatabildim mi?
hadi işine kardeşim hadi işine!!!!!!!!!!!!!! seni ilgilendiren bir şey yok. yardım isteyen olursa ona edersin. bu programı kurup böyle bir sorun yaşayan oldu mu onu merak ediyorum. yazan olursa da sevinirim. kalabalık etme!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üst Alt