Çözüldü GCam fotoğraf kaydetmeme

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Merhaba dostlar, bu konunun müdavimlerinden yardım istemek için açıyorum bu konuyu. Öncelikle ben GCam aşığı, fanatiği bir insanım. Özelleştirmeleri, fotoğraf kalitesi şahane. Konuma gelecek olursam Cfw PExperience A10 kullanırken hiç bir problemim olmayan GCam de, NonCfw corvusos A11 e geçince GCam fotoğrafları kaydetmez oldu. Yani şöyle kaydediyor ama saatler sonra galeriye düşüyor. ilk başta galeride gözüküp 5 saniye sonra kayboluyor ve saatler sonra geliyor fotoğraf. Çözüm var mıdır acaba buna?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Farklı bir GCam deneyin. Olmazsa farklı bir galeri uygulaması deneyin. Bu da olmazsa rom değişikliği şart.

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Farklı bir GCam deneyin. Olmazsa farklı bir galeri uygulaması deneyin. Bu da olmazsa rom değişikliği şart.
8-9 farklı sürüm Gcam denedim. Konularda hep Gcam i google fotoğraflar ile kullanılması gerektiği söyleniyor. Farklı çalışan bir galeri uygulaması mevcut mu acaba?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
8-9 farklı sürüm Gcam denedim. Konularda hep Gcam i google fotoğraflar ile kullanılması gerektiği söyleniyor. Farklı çalışan bir galeri uygulaması mevcut mu acaba?
Google Fotoğraflar yüklü olunca direkt uygulama üzerinden galeriye girebiliyorsunuz. Tek olayı bu, ki bazı GCamler diğer galeri uygulamalarını da destekliyor. Düz Note 8 kullanıyorum, Note 8 Pro için hangi GCam uyumludur bilmiyorum maalesef. Ancak galeri uygulaması olarak Basit Galeri veya modlu QuickPic önerebilirim.

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Kullandığım gcam sürümünün ayarlarında "Use a third-party gallery" seçeneği var. Onu açıp deniyorum şuan da quickpic ile.
Google Fotoğraflar yüklü olunca direkt uygulama üzerinden galeriye girebiliyorsunuz. Tek olayı bu, ki bazı GCamler diğer galeri uygulamalarını da destekliyor. Düz Note 8 kullanıyorum, Note 8 Pro için hangi GCam uyumludur bilmiyorum maalesef. Ancak galeri uygulaması olarak Basit Galeri veya modlu QuickPic önerebilirim.

Edit : Hocam teşekkür ederim fotoğraflar anında galeriye gelmekte. Fakat şöyle bir sorunum oluştu bu seferde aslında sorun sayılmaz ;
QuickPic uygulamasının böyle bir hata bildirimi çıkıyor. Uygulamaya girdiğimde çıkıyor bu, birde Gcam foto çekince o galeriye bağlandığından bir de o anda çıkıyor. musdi27
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Kullandığım gcam sürümünün ayarlarında "Use a third-party gallery" seçeneği var. Onu açıp deniyorum şuan da quickpic ile.

Edit : Hocam teşekkür ederim fotoğraflar anında galeriye gelmekte. Fakat şöyle bir sorunum oluştu bu seferde aslında sorun sayılmaz ;
QuickPic uygulamasının böyle bir hata bildirimi çıkıyor. Uygulamaya girdiğimde çıkıyor bu, birde Gcam foto çekince o galeriye bağlandığından bir de o anda çıkıyor. musdi27
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hiç karşılaşmadım bu sorunla hocam. Basit Galeri uygulamasını deneyin bir de. :)

slmgoko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Hiç karşılaşmadım bu sorunla hocam. Basit Galeri uygulamasını deneyin bir de. :)

Basit galeri ile sorun ortadan kalktı tamamen. Çok ama çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun sizden :)

Üst Alt