Gcam Gcam 8... +Lib bulamıyorum

poyraz4558

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
K6 Power
Konular
1
Selam arkadaşlar, iyi forumlar
Daha önce burada paylaşılan bir gcam versiyonu vardı, sürüm 8 veya 8.1 + lib dosyaları ilave edilmiş büyük boyutlu bir versiyon, sadece bunda flaşın otomatik ve manuel düzgün çalıştığını gördüm diğer modlarda düzgün çalışıyordu formatta dosyayı yedekledim ama mi temizleyici bütün apk dosyalarınızı kaybetmiş, forumda 2020 konulara kadar baktım ancak bulamadım bilen duyan varsa paylaşırsanız sevinirim:) sonra konuyu silebilirsiniz

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
lib ne işe yarıyor config doayasından farkı ne?

poyraz4558

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
K6 Power
Konular
1
lib ne işe yarıyor config doayasından farkı ne?
Bildiğim ve anladığım kadarıyla xml dosyasıdan farklı olarak kullanıcı arayüzünden erişilemeyen yazılım veri tabanında değişiklik yapan veri dosyaları, kütüphane; library kısaltması

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Selam arkadaşlar, iyi forumlar
Daha önce burada paylaşılan bir gcam versiyonu vardı, sürüm 8 veya 8.1 + lib dosyaları ilave edilmiş büyük boyutlu bir versiyon, sadece bunda flaşın otomatik ve manuel düzgün çalıştığını gördüm diğer modlarda düzgün çalışıyordu formatta dosyayı yedekledim ama mi temizleyici bütün apk dosyalarınızı kaybetmiş, forumda 2020 konulara kadar baktım ancak bulamadım bilen duyan varsa paylaşırsanız sevinirim:) sonra konuyu silebilirsiniz
Hocam telegram dan arayın lib dosyalarını.
Bir çok geliştiricinin sayfaları ve ayrıca sadece lib dosyaları içeren kanallar dahi var bilginiz olsun

poyraz4558

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
K6 Power
Konular
1
Hocam telegram dan arayın lib dosyalarını.
Bir çok geliştiricinin sayfaları ve ayrıca sadece lib dosyaları içeren kanallar dahi var bilginiz olsun
Teşekkür ederim olytnlc, birkaç gruptan biraz araştırdım bu sürümler eskide kaldı birazda, belki binlerce versiyon var grup dosyalarında arada indirip deneme yapıyorum gcam 6 sürümlerden sonra sanırım 8.4 ler iyi sonuç veriyor bizim cihazlarda gece gündüz ortalaması
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İş yerinde arıza durumlarının resmini alıyoruz yoğun bir şekilde kendi kamerası özellikle karanlıkta biraz mesafe olunca iyi değil gcam işi hallediyor

poyraz4558

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
K6 Power
Konular
1
Önceki mi emin değilim ama istediğim gibi bir sürüm buldum flaş çalışıyor çıktılar temiz denemek isterseniz android 10 üzeri çalışmayabilir;
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
hocam benim paylaşımlarım arasında config dosyası var mi 10t pro gurubunda. LMC 7.4 yada shamim v27 ile süper çalısıyor cok güzel net aydınlık çekiyor. Bende sürekli endonezyalıları takip ediyorum adamlar hep düşük cihazlar kullandığı için çok iyi config geliştiriyor :)

poyraz4558

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
K6 Power
Konular
1
Öyle gerçekten işi biliyor bu işlerde de çok yetenekliler, telegram sayfalarında o kadar baktım bulamadım. Lmc versiyonları birde AGC var sanırım şuan bizim Türkiye telegram gurubunda paylaşılıyor test ettim heralde android 10 kullandığım için siyah ekran oluyor bende özellikle Agc de filigran vs ekleniyor

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Bu olabilir mi?

poyraz4558

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
K6 Power
Konular
1
Sayfa açılmıyor sanırım bunu denedim Bsg nin sayfasından fix ile biten bir sürüm var yüklediğim. Yukarıda paylaştığım istediğim gibi bu arada sorun çözüldü odaklama yaparken dahi flaşı otomatik açıyor geceleyin HDR frame 60 kadar ayarlanıyor çıktıları çok temiz memnunum drive yedekledim hemen

Üst Alt