Yardım GBWhatsApp

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Hocam plus ı nasıl kuruyoruz. Orjinal wp yi silmemiz gerekiyor mu. Ve mesajlar bu uygulamada geliyor mu
Evet orijinal WhatsApp uygulamasını silmeniz gerekiyor. Mesajların gelip gelmediğini bilmiyorum denemedim, hep temiz kurulum yaparım güncellemelerde bile. Ama kurulum sırasında yedekten geri yükleme ve eski mesajları geri yükle gibi butonlar çıkıyor, bir deneyebilirsiniz.

GBWp genel sorunu o. Tavsiyem . Hem de Türk geliştirici :)
Denedim geçen senenin son aylarında ama çok stabil bulmadım. Ayrıca güncelleme desteği pek yok gibi. Daha çok görsellik üzerine çalışılmış ve o konuda cidden iyi fakat ben orijinal arayüz taraftarıyım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu whatsappın olayı ne
Bende cevap almak istiyorum
Bazı gizlilik seçenekleri var (son görülmeyi dondurma, mavi tiki siz görebiliyorsunuz ama karşı taraf göremiyor, çift tik kapatma,mesajların herkesten sil yapıldığında sizden silinmemesi gib), medya gönderme ve dosya boyut sınırını arttırma, tema yükleyebilme ve özelleştirebilme, mesaj gizleme, istediğiniz mesajlara şifre koyma gibi birçok artısı var ama bunları 3. parti geliştiriciler yapıyor, güvenlik konusunda ne kadar iyidir bilinmiyor. Ha ben bugüne kadar bir sorun yaşamadım ama takıntılıysanız güvenlik konusuna, kullanmayın.

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Hocam aeroyu kurdum fakat eski mesajları yedeklenmiyor
Burdaki işlemi WhatsAero klasörü için uygulayın.
Kod:
Bir dosya yöneticisi uygulaması indirin.
Dosya yöneticisi uygulamasında sdcard/WhatsApp/Databases konumuna gidin. Verileriniz SD karta kaydedilmemişse sdcard yerine "dahili depolama" veya "ana depolama" klasörlerini görebilirsiniz.
Geri yükleme işlemi için kullanmak istediğiniz yedekleme dosyasını seçin ve msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt12 olan dosya adını msgstore.db.crypt12 olarak değiştirin. Daha eski yedeklemeler, crypt9 veya crypt10 gibi daha eski protokollere sahip olabilir. Crypt uzantısının numarasını değiştirmeyin.
WhatsApp’ı kaldırın ve yeniden yükleyin.
Sorulduğunda GERİ YÜKLE’ye dokunun.

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
GB WhatsApp geliştiricisi uygulamayı bırakalı çok oldu. Onun yerine gb den sonraki en iyi WhatsApp olan yowhatsappı fouadmodsda güncelliyorlar.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhabalar
GBWhatsapp 8.25 pro sürümünü kullanıyorum. Hiçbir sticker uygulaması ile sticker ekleyemiyorum. "Whatsappa eklenirken bir sorun oluştu." hatası veriyor. Aynı gbwhatsapp uygulamasını başka bir arkadaşım Samsung s7 edge telefonunda play store üzerinden yüklediği sticker.ly uygulaması ile yükleyebilirken ben yukarıda bahsettiğim hatayı alıyorum. Başka whatsapp sürümü tavsiyesinde bulunmayın artık bu sorun bana dert oldu nedenini öğrenmem lazım uyku uyuyamıyorum o derece.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sorununuz Whatsapp ile aynı paket adını kullanan uygulamayı kullanmadığınız için oluyor.
Kullandığınız Whatsapp'ın sitesine girip com.whatsapp paket adına sahip sürümünü indirin. Sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir

esrabneim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esra
Cihazım
j6+
Konular
0
Sorununuz Whatsapp ile aynı paket adını kullanan uygulamayı kullanmadığınız için oluyor.
Kullandığınız Whatsapp'ın sitesine girip com.whatsapp paket adına sahip sürümünü indirin. Sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir
mesajlar gider mi peki?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
WhatsApp aeroda bunu uyguluyordum hiçbir verim gitmiyordu. Sadece stickerlarim kaybolmuştu o da sorun değil. Not: Şuan kullanmıyorum aylar önceydi belki güncelleme gelmiştir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-25-15-50-51-642_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-05-25-15-50-51-642_com.android.chrome.jpg
    429,5 KB · Görüntüleme: 18

KutsalSquirtle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Merhabalar
GBWhatsapp 8.25 pro sürümünü kullanıyorum. Hiçbir sticker uygulaması ile sticker ekleyemiyorum. "Whatsappa eklenirken bir sorun oluştu." hatası veriyor. Aynı gbwhatsapp uygulamasını başka bir arkadaşım Samsung s7 edge telefonunda play store üzerinden yüklediği sticker.ly uygulaması ile yükleyebilirken ben yukarıda bahsettiğim hatayı alıyorum. Başka whatsapp sürümü tavsiyesinde bulunmayın artık bu sorun bana dert oldu nedenini öğrenmem lazım uyku uyuyamıyorum o derece.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu sorunun çözümü yok mu hala

Üst Alt