Uygulama GBWhatsApp Plus v16.40 - SamMods | 29.06.2024

KAPTAN_007

Dünya Bir Gündür O Da Bu Gündür!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ESER
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
34
Modlu WhatsApp'ı kullanmak bu aralar tehlikeli bu yüzden en güzeli root atıp Wa Enhancher modülünü kurup tadını çıkarabilirsiniz.

Hocam "WhatsApp'a giriş yapmak için resmi uygulamaya sahip olmanız gerekir" hatası alıyorum. Biraz önce çalışıyordu, Wa Enhanced kurdum, whatsappi güncelledim, bu sefer Enchanced'in çalışması için whatsapp sürümünü düşürmem gerekti, whatsappi sildim tekrar kurdum bu hatayı almaya başladım. Nasıl çözücem bu hatayi acaba?

(Mi 10T Pro) (Bootloader+Root) (EuRom)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-03-01-00-53-976_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-08-03-01-00-53-976_com.whatsapp.jpg
    460,9 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Hocam "WhatsApp'a giriş yapmak için resmi uygulamaya sahip olmanız gerekir" hatası alıyorum. Biraz önce çalışıyordu, Wa Enhanced kurdum, whatsappi güncelledim, bu sefer Enchanced'in çalışması için whatsapp sürümünü düşürmem gerekti, whatsappi sildim tekrar kurdum bu hatayı almaya başladım. Nasıl çözücem bu hatayi acaba?

Bu hatayı nasıl aldınız yani modlu mu kullanıyordunuz yoksa modülü kullanırken mi karşılaştınız ? Modülü ve WhatsApp'ı silin indirip kurun.
Update Locker ile play store üzerinden listeye ekleyerek güncellemeyi engelleyin. Hesabınızı aktif edin 24-48 saat gibi orijinal de kalmanızı tavsiye ederim.

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51

Google play sertifikanız yoksa bu hatayı verir hocam.Sertifika yoksa Playintegrityfix uygulamasını magisk üzerinden kurup, play store'un belleğini silin.

KAPTAN_007

Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ESER
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
34
Bu hatayı nasıl aldınız yani modlu mu kullanıyordunuz yoksa modülü kullanırken mi karşılaştınız ? Modülü ve WhatsApp'ı silin indirip kurun.
Update Locker ile play store üzerinden listeye ekleyerek güncellemeyi engelleyin. Hesabınızı aktif edin 24-48 saat gibi orijinal de kalmanızı tavsiye ederim.

Normalde orjinal kullanıyordum, fmwhatsapp ı gördüm forumdan onu indireyim dedim, sonra bunu sildim, echancedi kurdum çalışıyordu, whatsappa güncelleme gelmiş, hadi güncelleyeyim dedim, bu sefer echanced 'in desteklemedigi versiyonmuș. Whatsappı komple sildim, alt versiyonu kurdum apk olarak, sonra bu hatayı vermeye başladı.

Dediklerinizi yaptım ama aynı hatayı veriyor, başka telefonda kendi numaram ile giriş yapabiliyorum. Ama kendi telefonumda giriş yapamıyorum.

Google play sertifikanız yoksa bu hatayı verir hocam.Sertifika yoksa Playintegrityfix uygulamasını magisk üzerinden kurup, play store'un belleğini silin.

Bu modül kurulu hocam ama fayda etmedi.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Normalde orjinal kullanıyordum, fmwhatsapp ı gördüm forumdan onu indireyim dedim, sonra bunu sildim, echancedi kurdum çalışıyordu, whatsappa güncelleme gelmiş, hadi güncelleyeyim dedim, bu sefer echanced 'in desteklemedigi versiyonmuș. Whatsappı komple sildim, alt versiyonu kurdum apk olarak, sonra bu hatayı vermeye başladı.

Dediklerinizi yaptım ama aynı hatayı veriyor, başka telefonda kendi numaram ile giriş yapabiliyorum. Ama kendi telefonumda giriş yapamıyorum.
Ah be keşke modlu whatsapp kurmasaydınız durduk yere ban yediniz(cihaz üzerinden bahsediyorum). Zaten şuan modlulara yeni güncellemeler gelse dahi hepsi sorunlu ayrıca daha qr kod ile bağlantı dahi yapılamıyor. Çalışan bir sistemi neden bozuyorsunuz, verdiğim konuyu inceleyin hocam.

KAPTAN_007

Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ESER
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
34
Ah be keşke modlu whatsapp kurmasaydınız durduk yere ban yediniz(cihaz üzerinden bahsediyorum). Zaten şuan modlulara yeni güncellemeler gelse dahi hepsi sorunlu ayrıca daha qr kod ile bağlantı dahi yapılamıyor. Çalışan bir sistemi neden bozuyorsunuz, verdiğim konuyu inceleyin hocam.

Valla hocam direkt forumdan baktım FmWhatsapp daha fazla oy almıştı, onu kurdum direkt bu sorun çıktı.
Telefon için alternatif birsey yok mu?

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Valla hocam direkt forumdan baktım FmWhatsapp daha fazla oy almıştı, onu kurdum direkt bu sorun çıktı.
Telefon için alternatif birsey yok mu?
Hocam o eski bir anketdi zaten FM de son güncellemesini verdi ve oda bir çok kullanıcıda çalımadı konu yorumlarında mevcut.

KAPTAN_007

Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ESER
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
34
Hocam o eski bir anketdi zaten FM de son güncellemesini verdi ve oda bir çok kullanıcıda çalımadı konu yorumlarında mevcut.

Başka yapabileceğimiz bir işlem yok mu? Birkaç birşey denedim olmadı.
Whatsapp'a mail atıyorum bot cevap veriyor.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
113
Başka yapabileceğimiz bir işlem yok mu? Birkaç birşey denedim olmadı.
Whatsapp'a mail atıyorum bot cevap veriyor.
Şuan için yok verdiğim konuya bakın, alternatif olarak başka bir telefona Whatsapp'ı kurup qr ile giriş yapın birde modülü öyle deneyin.

KAPTAN_007

Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ESER
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
34
Şuan için yok verdiğim konuya bakın, alternatif olarak başka bir telefona Whatsapp'ı kurup qr ile giriş yapın birde modülü öyle deneyin.

Konuyu inceledim bazı söylenenleri yaptım ama olmadı.
QR çalışsa -rahat kullanılabileceğiz ama qr da bir şeyler ters gitti diye hata veriyor.

Whatsapp içinde bir mail yok bot cevap veriyor.

Üst Alt