Yardım Garantiye göndermek İçin ne yapmam lazım?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Arkadaşlar ikinci telefon olarak kullandığım mi 5 cihazımi ses açma ve kısma tuşu çöl zor çalıştığı için garantiye (evo) göndermek istiyorum.
İçerisinde Twrp ve eu rom var. Garanti de sıkıntı yaratır mı? Eğer yaratır ise nasıl bir işlem yapmam lazım? Hangi romu nerden nasıl yüklemeliyim.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Arkadaşlar ikinci telefon olarak kullandığım mi 5 cihazımi ses açma ve kısma tuşu çöl zor çalıştığı için garantiye (evo) göndermek istiyorum.
İçerisinde Twrp ve eu rom var. Garanti de sıkıntı yaratır mı? Eğer yaratır ise nasıl bir işlem yapmam lazım? Hangi romu nerden nasıl yüklemeliyim.
Evet yaşatırlar delta hariç yaşatıyorlar

Oyla:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Mi flash tool ile stock rom yükleyip gönderebilirsiniz. Bootloader kilidini de kapatmayı unutmayınız :)

Oyla:

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Ya zorlamamak lazım bence. Mi 5 zaten çağın gerisinde kaldı. İllaki bozulmalar artıcaktır. Başlangıç seviyesi telefon alın.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Cihaz global miydi band 20 var mı
Global evo bt garanti
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi flash tool ile stock rom yükleyip gönderebilirsiniz. Bootloader kilidini de kapatmayı unutmayınız :)
Tamam hocam teşekkür ederim o şekilde yapalım o zaman :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ya zorlamamak lazım bence. Mi 5 zaten çağın gerisinde kaldı. İllaki bozulmalar artıcaktır. Başlangıç seviyesi telefon alın.
Neyi zorlamamak lazım hocam?

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Hocam aynı sorun + batarya ve ahize sesi az olduğu için verdim evofone a ve 250₺ ücret çıkardılar kasa+batarya+ahize vs vs diye kasa yamuk dediler vs vs

Bende tüketici hakem heyetine başvurdum 3 ay oldu bu süre zarfında telefon tamamen öldü şuan şarj almıyor boş batarya simgesi var karar açıklamış dediler tebligat bekliyorum hafta içinde gelir. Para iadesi istemiştim bu arada

Oyla:
Üst Alt