Yardım Garantisiz Mi9 SE almak

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Arkadaşlar merhaba. Garantili Redmi Note 7 yerine aynı fiyata garantisiz imei çakılan Mi9SE almaya karar verdim. İlk kez böyle telefon alacağım. Lütfen bu telefonlar hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Ve bu şekilde alınan Mi9SE'yi 2-3 aydır kullanan var mı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Lütfen yardımcı olun 2.000TL'min çöp olmasını istemem

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Kutusu açılmış cihaz almayın. Eğer alacaksanız Xiaomi cihaz kontrolü yapın. Linkini bırakırım. Seri No ile kontrol edin. İmei sonrası Band 20 gidiyor. Band 20 kırsal kesimlerde örneğin dağlarda geniş kapsama alanı yayar. Eğer band 20 olmazsa cihaz otomatik olarak 3G düşer. Ama şehirde band 20 olmaz. Çünkü band 20 düşük hız sunar. Eğer şehirde yaşıyorsanız dert etmeyin işinize yaramaz zaten. Pikniğe falan gidince 3G kullanın zaten hemen hemen aynı hızı verir.
Bu arada cihazı siteden kontrol edince Global der. Ayrıca kutusunda bir yerde Global yazar. Galiba yan taraflarda.
Link:

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam alacağım yer kutusu açılmış gönderiyor. IMEI atmak için açıyorlar galiba. Ben bu IMEI ve SN kodunu satın almadan önce istesem verirler mi?

Oyla:

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
Hocam alacağım yer kutusu açılmış gönderiyor. IMEI atmak için açıyorlar galiba. Ben bu IMEI ve SN kodunu satın almadan önce istesem verirler mi?
Hocam gidip elden alın o zaman. Kutusuna bakın yan tarafta global yazısı olması gerekli. Sonra Seri no ile kontrol edin. Bu arada kaça alacaksınız? 64 GB şu anda benim aldığım yerde 1900 tl. Çok güvenilir birisi.

Oyla:

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Hocam gidip elden alın o zaman. Kutusuna bakın yan tarafta global yazısı olması gerekli. Sonra Seri no ile kontrol edin. Bu arada kaça alacaksınız? 64 GB şu anda benim aldığım yerde 1900 tl. Çok güvenilir birisi.

Turan GSM'den alacağım. Bayağı önerdiler. Bende araştırdım güvenilir yere benziyor. Kendisi garanti flan veriyor. İstanbul'da olmadığım için kargolattıracam. Bu mağazadan bir arkadaş satın almış kargo bu şekilde geliyor:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Garantisiz olarak aldım, şimdilik bir sıkıntı yok. Batarya, kamera, oyun vs performansından memnunum.

Oyla:

kdr_87

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
KADİR
Cihazım
xiomi mi5s
Konular
0
Bende 2 tane aldım ikisinede 1 ay sonra malum işlemi yaptırdım herşey yolunda şimdilik memnunum

Oyla:
Üst Alt