Soru garantili mi 8 se

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
merhaba arkadaşlar.
mi 8 se modeli; resmi olarak türkiyede ne zaman? satın alınabilir, yada hali hazırda varmıdır. bilgisi olan varsa! bilgilendirebilirse memnun olurum.
iyi forumlar.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
merhaba arkadaşlar.
mi 8 se modeli; resmi olarak türkiyede ne zaman? satın alınabilir, yada hali hazırda varmıdır. bilgisi olan varsa! bilgilendirebilirse memnun olurum.
iyi forumlar.
Şuan yok. Ne zaman gelir net bir bilgi yok. Garantili satış yapan gittigidiyor, hepsiburada, n11 gibi sitelerdeki xiaomi satıcılarıyla iletişime geçin isterseniz. Ama onlarda net tarih veremeyebilir. Çünkü ürünlerin BTK süreci var ve bu süreç için net bir süre söz konusu olmuyor. Bazen 1 hafta bazen 1 ay bazen 2 sürüyor. BTK sürecine göre değişim göstereceği için tahmini bir süre aralığı cevabı alacaksınız :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
merhaba arkadaşlar.
iyi forumlar.
Garantili olduğu zaman en az 2300 TL olur hocam bence gerek yok forumda veya gruplarda bir çok tamir yapan arkadaş var garanti ithalatçı olduğu zaman garanti yok gibi düşünün deltaya yollayın kullanıcı hatası deyip hesabı size kitlesin olay bu .
Ne zaman gelir kısmını sorarsanız 1 ay ı bulur daha tahminimce :)

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
Garantili olduğu zaman en az 2300 TL olur hocam bence gerek yok forumda veya gruplarda bir çok tamir yapan arkadaş var garanti ithalatçı olduğu zaman garanti yok gibi düşünün deltaya yollayın kullanıcı hatası deyip hesabı size kitlesin olay bu .
Ne zaman gelir kısmını sorarsanız 1 ay ı bulur daha tahminimce :)
garantili olması tercihim garantisiz olanların fiyatlarıda yüksek en azından bir muhatabımız olsun

Oyla:
Üst Alt