Sohbet Garantili cihaz vs Yurtdışı cihaz

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Haa bu arada bana kalırsa mi 9t cihazı bunlardan aşağı kalır yanı yok tavsiyem kullanmaya devam etmeniz.

pop up kamera olayı çok sıkıntı olduğu söyleniyor ben 4,000tl geçmeyecek şekilde bir cihaz arayışı içerisindeyim ayrıca kullanmaya devam etmeniz derken redmi 5 plus cihazı kullanmaya devam etmemi tavsiye ediyorsunuz?

Soner Yakup

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Belirsiz
Konular
36
Yurt dışı note 9 pro aldım gayette memlunum eski tuşlu telin imesini attırdım telefoncuya yerim yurdum belli bir sıkıntı olursa gel dedi. Bende kilit acılıp ime atılınca hemen eu rom kurdum. Aslında iki cihazında kronik sorunları var mi note 10 lite de yakınlık sersoru sorunu var 9 pro da ise toz sorunu 10 lite da bi şekilde sorunu gormezden gelebilirsin ama 9 prodaki toz problemi sorun olabilir. Ben aldığım yere dedim toz sorunu varmış bunlarda ilerde bir sıkıntı olursa bana nasıl yardımcı olursun diye. Bana dediklerine göre bu cihaz 2. Nesil toz kapmaz olaki kaptı yeni jonta takarak bunları çözüyoruz dediler. Tabi karar yine sizin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Haa bu arada bana kalırsa mi 9t cihazı bunlardan aşağı kalır yanı yok tavsiyem kullanmaya devam etmeniz.
Teşekkürler sağolasın

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
pop up kamera olayı çok sıkıntı olduğu söyleniyor ben 4,000tl geçmeyecek şekilde bir cihaz arayışı içerisindeyim ayrıca kullanmaya devam etmeniz derken redmi 5 plus cihazı kullanmaya devam etmemi tavsiye ediyorsunuz?
Konu sahibine ilafeten cevap verdim hocam

Üst Alt