Soru Garanti ve BL kilidi.?

kemal25.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
note 1
Konular
12
merhabalar mi 11 lite aldım Genpa garantili BL kilidini açıp Endonezya rom kullanmak istiyorum.Garanti dışı kalır mı.? Servislik durum olursa tekrar kapatıp göndersem olmaz mı.? Yıllardır Xiaomi kullanıyorum ilk defa garantili aldım prosedürü bilmiyorum.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
merhabalar mi 11 lite aldım Genpa garantili BL kilidini açıp Endonezya rom kullanmak istiyorum.Garanti dışı kalır mı.? Servislik durum olursa tekrar kapatıp göndersem olmaz mı.? Yıllardır Xiaomi kullanıyorum ilk defa garantili aldım prosedürü bilmiyorum.
Boot kilidi açılıp kapansa dahi servis dikkat etmesi durumunda belli oluyor hocam hit counter bulunmakta cihazda ve evet garantiden sayılmıyor cihaz.
3. Cihazım Xiaomiye ait garanti süresi bittiği halde hiç birinde sorun yaşamadım benim görüşüm cihaz düşmedikce veya sıvı teması yapmadıkça cihazda sorun çıkmıyor zaten dediklerim olduğu durumlarda garantiyede girmiyor cihaz yinede tercih sizin

kemal25.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
note 1
Konular
12
Anladım peki teşekkürler garantiyi göz ardı edip kilit açmamız gerekiyor servisde şans işi oluyor öyleyse kontrol ederse anlıyor

Üst Alt