Soru Garanti Sıkıntısı mı var ?

UstaSplit

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Aslan
Konular
1
4-5 ay önce cepport redmi 5 plus KVK aldım. Ama kutuyu ben açmadım. Bugün denk geldim açtım Garanti belgesi yok ama Eksan Mobilya San. İç ve Dış TİC.LTD.ŞTİ yazan ve yan kısmında garanti şartları olan bir kağıtta yazı var ve ürün kısmını da doldurmamışlar. Telefon içinden teknik servis numaraları yazan kart çıktı ve kutu üstünde KVK garanti etiketi var. Sorun çıkartır mı ?

Ekli dosyalar

• IMG_20180803_232713.jpg
    IMG_20180803_232713.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20180803_232659.jpg
    IMG_20180803_232659.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 38

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
cantara Hocam bende hata var muhtemelen anlamadım. Ben Google'a "KVK IMEI Sorgulama yazdığımda size aşağıda gönderdiğim siteden sorgulattığımda, "Cihaz KVK'ya ait değildir" yazıyodu. Ama sizin attığınız siteden IMEI Garanti sorgulattığımda, 2 IMEI'mde de resimde gördüğünüz gibi "Cihazınız KVK Teknik Servis Güvencesinde" diyor. Sorun yok o zaman ?

Ben galiba KVK'nın satış yaptığı sitesinden sormuşum. Bende bilmiyorum ki bu işleri. Bi incelerseniz hocam sevinirim. Sorun var mı yok mu diye.

Ekli dosyalar

• 111.png
    111.png
    113,6 KB · Görüntüleme: 21
  • 2222.png
    2222.png
    80,7 KB · Görüntüleme: 17
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam tamamdır cihazınızda sıkıntı yok. KVK sisteminde görünüyor. Sizin sıkıntınız satıcı sattığı cihazın garantisi hakkında yeterli bilgiye sahip olmamasından kaynaklanmış :) Cihazınız KVK garantili, içiniz rahat olsun.

Oyla:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Hocam tamamdır cihazınızda sıkıntı yok. KVK sisteminde görünüyor. Sizin sıkıntınız satıcı sattığı cihazın garantisi hakkında yeterli bilgiye sahip olmamasından kaynaklanmış :) Cihazınız KVK garantili, içiniz rahat olsun.
Satıcı bilgisiz, ben ayrı bilgisizim

Yanlış yerden IMEI sorgulatıyormuşum. En azından öğrenmiş oldum. Boşyere de KVK ya mesaj falan attık bide. Neyse. Ama hani nasıl korktum anlatamam hocam size. Morelim bozuluverdi hemen

Ama sorun yokmuş Allahtan. Rahatladım. Size de, DOĞRU siteyi gösterdiğiniz için, teşekkür ederim hocam. Sağolun

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt