Sohbet Gaming Mouse Önerisi

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Merhaba uygun fiyatlı f/p ürünü bir gaming mouse önerir misiniz?
Bu ürün nasıldır? Kullanan var mı?

Everest SM-763 Aydınlatmalı Kablosuz Oyuncu Mouse 65,89 TL yerine 59,90 TL

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Oyuncu ekipmanlaından çok iyi anlamam fakat everstten uzak durun. Sadece görünüş olarak oyuncu mouslarını "andırıyor". Onun dışında standart 20-30 liralık mouselardan hiçbir farkı yok. Oyun için istiyorsanız kesinlikle kablolu olmalı f/p alacağınız ürün. Özellikle fps oyunlarda fark etmesenizde gecikmelerden dolayı sıkıntı yaşarsınız. En önemli kriter şahsen sensör. Sensörü iyi olan bir kabloyu oyuncu faresi işinizi görecektir. Ben geçen sene bu zamanlar Logitech G102 almıştım ve çok memnundum. Bütçeniz dışında kalır mı bilmiyorum ama incelemenizi tavsiye ederim. Sadece bilgi amaçlı yazıyorum bu mesajı, ürünler hakkında detaylı bilgim olmadığı için öneride bulunamıyorum.

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
1 yıl içinde çok çabuk eskiyor/bozuluyor bu cihaz, sadece Everest markalı olanı değil aynı ürünü farklı farklı birçok marka satıyor. Benim tavsiyem her yıl mouse almaktansa bir kereye mahsus güzel bir tane alın kafanız rahat olsun. Attığınız mouse'u 7 ay kullandıktan sonra çöpe attım. Sonra bunu aldım, aldığımdan beri çok memnunum;

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Peocawe, BorazanPower, teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

BorazanPower, 189 tl diğer arkadaşın önerdiği de 182 tl sizin attığınız daha üst model sanırım

Son düzenleme:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Zamanında 90TL civarı bir ücretle almıştım bu mouse şimdi hale bak yazıklar olsun
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Peocawe, BorazanPower, teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

BorazanPower, 189 tl diğer arkadaşın önerdiği de 182 tl sizin attığınız daha üst model sanırım
Evet, cihazlar aynı, tek farkı yeni modelinin (g203) lightsync özelliği olması, yani renkleri diğer logitech ürünlerle senkronize olabilmesi, bir de yeni üretim yani tercihiniz en yenisi olsun.

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
BorazanPower, kulaklık iyi midir f/p olarak
( aynı markanın aynı fiyat bandında o kadar çok modeli var ki kafam çok karıştı )

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Rampage'in Drop+ dışında güzel kulaklığı yok, dolar bu haldeyken en azından bütçenizi 300 bandına çıkartmalısınız paranın hakkını vermesini istiyorsanız. En kötü şunlara bakın :

Son düzenleme:

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
BorazanPower, kulaklık iyi midir f/p olarak
( aynı markanın aynı fiyat bandında o kadar çok modeli var ki kafam çok karıştı )

Doğrudur, ben de aldım geçenlerde ama aynı fiyatta 5 model var. :) Ben rampage'in favory modelini almıştım, kablosu çok kalın ve ağır olduğu için pek hoşuma gitmedi iade ettim. Şimdi Rampage Rh1 Hectora kullanıyorum. Favory'nin ses kalitesi bir tık daha iyiydi ama dediğim gibi çok büyük ve ağır geldi bana. Hectora'nın da mikrofon kalitesi çok iyi. Sizin linkteki de neredeyse favory'le aynı ama sadece empedansları farklı. Bu kulaklıkların en büyük eksisi ışıkları kapanmıyor, karanlıkta mikrofondaki ışık göz alıyor. Ama ses olarak fiyatına göre sizi üzmez.

Bendeki bu:

Hem ışıksız hem ince kablolu, hem de 3.5mm girişli usb değil. Sizin attığınız modellere göre daha hafif daha sade fakat biraz daha dar, uzun süre kullanımda acıtıyor. Sizin attığınız gibi olan modeller ağrıtmıyor.

Üst Alt