Mod GameUnlocker [Magisk Modülü]

Recep09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Monalte hocamın dediği gibi eğer miui de iseniz gameturbodan, aosp romdaysanız bazı romlarda hızlı ayarlar bölümünde fps seçeneği oluyor tıpkı Wifi Bluetooth ikonu gibi. Ben fde.ai kullanıyorum ücretli bir yazılım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ya da game turbo yerine geliştirici seçeneklerinden Power Monitörü açarsanız anlık HZ ve FPS görebilirsiniz eğer miui de iseniz
Gameturbodan oynarken aynı anda bakılmıyor

Monalte hocamın dediği gibi eğer miui de iseniz gameturbodan, aosp romdaysanız bazı romlarda hızlı ayarlar bölümünde fps seçeneği oluyor tıpkı Wifi Bluetooth ikonu gibi. Ben fde.ai kullanıyorum ücretli bir yazılım

Ya da game turbo yerine geliştirici seçeneklerinden Power Monitörü açarsanız anlık HZ ve FPS görebilirsiniz eğer miui de iseniz
Power monitorle baktım da CoD'da ekran 60hz çalışıyor ve 60fps alıyorum.Niye böyle ki? Kare hızını da ultraya çektim modül sayesinde ama benim cihazda mı sıkıntı var acaba

Son düzenleme:

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Gameturbodan oynarken aynı anda bakılmıyor

Power monitorle baktım da CoD'da ekran 60hz çalışıyor ve 60fps alıyorum.Niye böyle ki? Kare hızını da ultraya çektim modül sayesinde ama benim cihazda mı sıkıntı var acaba
DFPS denen olay hocam önce onu kapatmanız lazım. Konum var inceleyin lütfen, miuide hz otomatik ayarlanıyor

Maalesef herhangi bir etki etmedi Mi9t için yinede paylaşım için teşekkürler.
Bi kaç modül daha biliyorum hocam birazdan arama yaparım isterseniz paylaşırım bu konu altında

Son düzenleme:

Recep09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
3
DFPS denen olay hocam önce onu kapatmanız lazım. Konum var inceleyin lütfen, miuide hz otomatik ayarlanıyor

Bi kaç modül daha biliyorum hocam birazdan arama yaparım isterseniz paylaşırım bu konu altında
Baya zahmetliymiş.En iyisi hiç dokunmamak

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Baya zahmetliymiş.En iyisi hiç dokunmamak
Bu ayarı kapatmadığınız da cod da yüksek hz ve dolayısıyla fps almanız mümkün değil maalesef. Sadece oyunlarda değil eğer powermonitor kontrol ederseniz sistem içerisinde geçerken veya uygulamalar da yine hz nin düştüğünü göreceksiniz. Ama cihazda root varsa gayet basit işlemler aslında tek bir terminal uygulaması üzerinden yapılıyor.

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Hocam mi9t ekran 60hz imiş, 90 ayarının modül ile birlikte aktif olmaması normal değil mi?

Redmi Note 8 Pro da da ekran 60 hz ancak Asphalt 9 için modül kullanarak 90 hz ayarında çalıştırabiliyorduk oyunu ve 90 fps sabit değerde mis gibi oynuyorduk oyunu tabiki cihaz biraz ısınıyor ve ekran süreside ona bağlı düşüyordu ama olmayan birşey değildi aynı mantık bunun için neden olmasın ki hocam modülsüz olduğu vakit zaten ayar kapalı ve aynı şekilde note 8 pro içinde kapalı geliyordu rom çeşidi fazla olmadığı için yaklaşık 4 aylık kullanım sonrası satmıştım şuanki durumunu bilmiyorum ilgili cihazın zaman içi rom çeşitliliği de artmıştır sanırım. Ha biz ekranda 90 fps değeri görsekte gerçekte aldığımız değer oda değildir belki ayrı konu orası için tekniğe girmek gerekir.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Redmi Note 8 Pro da da ekran 60 hz ancak Asphalt 9 için modül kullanarak 90 hz ayarında çalıştırabiliyorduk oyunu ve 90 fps sabit değerde mis gibi oynuyorduk oyunu tabiki cihaz biraz ısınıyor ve ekran süreside ona bağlı düşüyordu ama olmayan birşey değildi aynı mantık bunun için neden olmasın ki hocam modülsüz olduğu vakit zaten ayar kapalı ve aynı şekilde note 8 pro içinde kapalı geliyordu rom çeşidi fazla olmadığı için yaklaşık 4 aylık kullanım sonrası satmıştım şuanki durumunu bilmiyorum ilgili cihazın zaman içi rom çeşitliliği de artmıştır sanırım. Ha biz ekranda 90 fps değeri görsekte gerçekte aldığımız değer oda değildir belki ayrı konu orası için tekniğe girmek gerekir.
90 fps olduğunda bi fark oluyor muydu ki hocam 60hz ekranda? Bide bu modülü deneyin

Ekli dosyalar

• Unlock 90FPS.zip
    1,8 MB · Görüntüleme: 23

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
90 fps olduğunda bi fark oluyor muydu ki hocam 60hz ekranda? Bide bu modülü deneyin

Farkı hissettiriyordu açıkçası ama cihaz yorgun düşüyordu genede oynanılabilirdi yani oyunun akıcı çalıştığını görebiliyordunuz ki Asphalt bu konuda en iyi kararı verebilecceğimiz akıcı oyunlardan. Müsait vaktimde bu modülü deneyeyim..

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Farkı hissettiriyordu açıkçası ama cihaz yorgun düşüyordu genede oynanılabilirdi yani oyunun akıcı çalıştığını görebiliyordunuz ki Asphalt bu konuda en iyi kararı verebilecceğimiz akıcı oyunlardan. Müsait vaktimde bu modülü deneyeyim..
Donanım olarak 60hz üretilen bir panelden 90hz almayı nasıl becerdiniz? 60 hz panel ile 90fps mi 60 fps mi vs gereksiz sorular. Garabet miui arayuzu üstüne birde saçma sapan seyler giydirirseniz cihaz hem ısınır hem daha farklı sorunlar yaratır.

Üst Alt