Soru Game Turbo Kaldırmak?

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
Merhabalar
Ilk öncelikle kullanmış olduğunuz cihaz Poco ix3 NFC 64GB modeli ve bu cihazdaki ekte sunmuş olduğum görselde Game turbo var. Bunu kullanmak istemediğim için kaldırmak veya etkisizleştirmek istiyorum mümkün müdür?
Ayrıca ikinci görseldeki uygulama play store kütüphanesinde ücretli versiyonu var sizce gerçekten bir faydası oluyor mu

Ekli dosyalar

• IMG_20220102_225144.jpg
    IMG_20220102_225144.jpg
    277,8 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20220102_225049.jpg
    IMG_20220102_225049.jpg
    153,2 KB · Görüntüleme: 64

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
O bahsi geçen uygulamanın pro sürümü dahil her şekilde test ettim maalesef hiçbir faydası yok. Oyun performansı için BL kilidi açıp A10'a dönüş ve kernel şart maalesef. Başka türlü olmuyor. Ben 3 hafta uğraştım en son çözüme kavuştum. 5 sezon üst üste efsanevi oldum finalde. 😂

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
desenize boşa uygulama satın aldık (=
Garanti süresi bir an önce bitse de bende huzura kavuşsam artık, ciddi anlamda bu cihaz beni yordu

wProtector

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Meslek
Çalışmıyor.
Konular
4
miui yın game turbosu hepsine binbasar en azından dokunma hassasiyetini falan artırabiliyorsun istersen game turboyu ayarlardan kapatabiliyorsun

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
O bahsi geçen uygulamanın pro sürümü dahil her şekilde test ettim maalesef hiçbir faydası yok. Oyun performansı için BL kilidi açıp A10'a dönüş ve kernel şart maalesef. Başka türlü olmuyor. Ben 3 hafta uğraştım en son çözüme kavuştum. 5 sezon üst üste efsanevi oldum finalde. 😂
Telefonu kırmamak için artık zor tutuyorum kendimi. Evrende denemediğim şey kalmadı. Yahu 20 fps nedir. Oyun 10 dakika ise 9 dakikası 20 fps oynuyorum.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Telefonu kırmamak için artık zor tutuyorum kendimi. Evrende denemediğim şey kalmadı. Yahu 20 fps nedir. Oyun 10 dakika ise 9 dakikası 20 fps oynuyorum.
Çözümü mevcut aslında boşuna kendinize zulm ediyorsunuz.
Miui Pulse 12.3 ve StormBreaker kernel V8 kurun. Ara ara FPS düşüşleri bunda da oluyor ama öyle 20 fps gibi kasacak seviyelere asla düşmüyor. Akıcı oynanıyor.

Bakın burada vermiştim Oyun - Poco X3 NFC pubg 90 fps

KurtBeyOo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem Efe
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel
Konular
31
miui yın game turbosu hepsine binbasar en azından dokunma hassasiyetini falan artırabiliyorsun istersen game turboyu ayarlardan kapatabiliyorsun
hocam telefona Hard reaet attım zaten kurmadım daha da ama fps stabik olarak doğru çalışmıyor diye biliyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çözümü mevcut aslında boşuna kendinize zulm ediyorsunuz.
Miui Pulse 12.3 ve StormBreaker kernel V8 kurun. Ara ara FPS düşüşleri bunda da oluyor ama öyle 20 fps gibi kasacak seviyelere asla düşmüyor. Akıcı oynanıyor.

Bakın burada vermiştim Oyun - Poco X3 NFC pubg 90 fps
üstadım,
zaten root yazılım gibi olaydan anlasam bir nevi balıklama atlayıp uğraşacağım lakin cihazın da garanti süresi devam etmek de elim kolum her yerden bağlı. Garanti süresinin bitmesini bekleyip yedek bir cihaz alarak hemen root rom olaylarına kafayı gömeceğim kısmetse.

Üst Alt