Soru Game Guardian

gurkannnss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Merhabalar, bundan birkaç gün önce bi oyun için Game Guardian adında bi program yüklemiştim. Xiaomi güvenlik bunu zararlı dosya olarak görmüştü fakat hile programı olduğundan pek aldırış etmedim. Telefonda donma yavaşlama veya durduk yerde reklam çıkması gibi herhangi bi sorun yok fakat şuan içim pek rahat değil. Güvenlik kısmından ve çeşitli antivirüslerden tarama temiz çıktı fakat içim rahat etmedi. Sizce bu taramalar güvenilir midir, telefonu sıfırlamama gerek varmı

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
crack, modlu ve ya root isteğinde bulunana tüm uygulamaların böyle bir uyarı vermesi normaldir

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Normalde yok ama içiniz rahat değilse elbette ki sıfırlayın, temizleyin. Eğer sıkıntı yaşarsanız çok ağır bir "keşke" dersiniz, sıfırlamada ise en kötü bir kaç saat kaybetmiş olursunuz.

gurkannnss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Normalde yok ama içiniz rahat değilse elbette ki sıfırlayın, temizleyin. Eğer sıkıntı yaşarsanız çok ağır bir "keşke" dersiniz, sıfırlamada ise en kötü bir kaç saat kaybetmiş olursunuz.
onununcuköy peki ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlasam imeisi silinirmi yurtdisi cihaz imeili redmi note 8 pro

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bu konularda çekincen varsa böyle şeyler kullanmayın. Bence herşeyi oluruna bırakın. root izni alan bi uygulama telefonun en köküne yerlesebilir yazılım atarak format atarak silemezsin telefonu çöpe atarak kurtulursun.

gurkannnss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Bu konularda çekincen varsa böyle şeyler kullanmayın. Bence herşeyi oluruna bırakın. root izni alan bi uygulama telefonun en köküne yerlesebilir yazılım atarak format atarak silemezsin telefonu çöpe atarak kurtulursun.
talhacker abi ben zaten telefonu rootlamadım uygulamanın root istediğini görünce kullanmadım sildim bu sekilde bi sorun olurmu sence

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
gurkannnss, ben yıllardır kullanırım game guardian uygulamasını rootlu bir şekilde.. Herhangi bir sorun yaşamadım.. Kim yapmışsa elleri dert görmesin :D

iflankes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Root ve root uygulamaları bir telefonun vazgeçilmezidir

Üst Alt