Yardım Galeride gözükmeme

Fatihhh277

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi poco X3
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, poco X3 nfc cihazımda Instagram'dan çektiğim fotoğraflar galeride gözükmüyor sebebi ve çözümü nedir.ayni sorunu yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
İnstagram ayarlarında galeriye kaydet seceneği aktif mi ?

superkene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mali
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, poco X3 nfc cihazımda Instagram'dan çektiğim fotoğraflar galeride gözükmüyor sebebi ve çözümü nedir.ayni sorunu yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim
Galeriye girin yukardan albüme tıklayın diğer albümler kısmında çıkacaktır evet maalesef Xiaomi galerisinde gözükmüyor nalet sorun nasıl bir kafayla yapmışlar ilginç google playden basit galeri programını yükleyin hocam

Fatihhh277

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi poco X3
Konular
2
Galeriye girin yukardan albüme tıklayın diğer albümler kısmında çıkacaktır evet maalesef Xiaomi galerisinde gözükmüyor nalet sorun nasıl bir kafayla yapmışlar ilginç google playden basit galeri programını yükleyin hocam
Orada da bulunmuyor hocam Instagram klasöründe daha önceki fotoğraflar var

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
usta Eger yaparsan kendin bilirsin ama İnstaaero var Aynı WhatsApp aero gibi aynı üretici . onu indir o sorunu ortadan kaldırıyor güvenli

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
yada birkereligine olsun şuan Dosyalarım/Dcim klasörünü bul
Deneyeceğim, teşekkürler.
deneyin ve geri dönüş sağlayın bazen Instagram kurduktan sonra miui optimizasyonlarini kapatmak ta ise yariyor

Üst Alt